apple mail/hotmail - gönderilen klasörü sorunsalı

macbook'ta apple mail uygulaması ile kullandığım hotmail hesabımdan gönderdiğim mailler giden klasöründe iki defa gönderilmiş gibi görünüyor. mail hesabıma tarayıcıdan da girdiğimde aynı şekilde görünüyor. karşı tarafa giden mailde ise bir problem yok, normal şekilde 1 defa gidiyor. aynı apple mail uygulamasında kullandığım gmail ve kurumsal mail hesabında ise problem yok. bir de ben mi bir şeyleri bozdum ya da kendi kendine bir değişiklik mi oldu bilmem ama bu olay son bir kaç gündür olmaya başladı

internette farklı forumlarda imap server olduğundan dolayı falan denmiş ama çözüm yolu gösteren yok. answers.microsoft.com şu sitede denilenler de fayda etmedi. nasıl çözeriz bilen var mıdır?

aynı sorun değil ama, giden maille ilgili bir sorunu hotmail'i kaldırıp outlook olarak kurunca düzelmişti bizdeki kullanıcılarda.

  • jugador  (17.02.16 11:41:51)