1-2 kere giyilmis botlari sahibindende satisa cikarsam

Nine west divarese falan ama hakkaeten bir iki defa giydim. Alan olur mu? Hatta zamaninda aldigim ama artik yuzune bakmadigim zaradab maviden falan alidigim seyler de var. Alani oluyor mu?

ucuz fiyatla koyman gerek 200'e aldığın botu 150-160'a koyarsan kimse almaz.

  • cekilmis gayfe  (07.02.16 12:25:53)
Zebramo gibi sitelerde gider sahibinden'den ziyade.

  • anneboleyn  (07.02.16 13:16:55)
cekilmis gayfe'nin dediğine katılıyorum, hijyen bazında ürünler olduğu için kimse oralı olmuyor pek o yüzden albenisi olsun - alan kişiyi ikinci kez düşündürtmesin fiyatında olmalı.

letgo.com'u da deneyebilirsin, böyle şeyler çok ve pahalı da satıyorlar. belki sen de birilerini bulabilirsin. donanımhaber forumlarına başlık falan da açabililirsin ama ölücülerle uğraşman gerekebilir. :D
  • buckminster  (07.02.16 13:17:45)
OLur, olur; ama gayfe'nin de dediği gibi ucuza koyman gerekir.
Bu, elektronik eşyalarda da böyle.
Gittigidiyor'dan çok daha iyisini aldığım için PC'min eski ekran kartını satışa çıkarmıştım da, ilk başlarda kimse ilgi göstermemişti istediğim fiyat üzerinden.
Fİyatı düşürünce pm'den mesaj manyağı olmuştum.
  • pangea  (07.02.16 13:22:12)
1 kez bile giysen 2. el satış fiyatı ürünün yarı fiyatıdır.

Ben bu şekilde yesyeni ve kullanmadığım pek çok şeyi sorunsuzca sattım, aynı şekilde 1 kez giyildi diye cekilmis gayfe'nin dediği gibi 200'lük malı 160'a almam gider sıfırını alırım.

Direkt %50'ye düşür fiyatı.
  • neferkitty  (07.02.16 13:52:06)
valla ben imkanı yok satılmaz dediğim bir bilgisayara ilan açtım, 3 günde ederinin üzerinde satıldı. neden ederinin üzerinde satıldı? mal sahibi öyle istedi öyle açtık ilanı.

yani düşününce ikinci el ile sıfırı arasında fark olsun ürünün durumu iyi olsun falan diyoruz da pratikte bunlara bakmadan alan insanlar da var.

sahibinden gerçekten etkili. koy ilanı satılmazsa da satılmaz. ayrıca letgo diye uygulama reklamları dönüyor onu da bir dene istersen
  • azizakin  (07.02.16 14:04:09)
Kadınsan modacruz ve gardrops var.

  • sedat peker in yegeni  (07.02.16 21:01:36)