İlişkide en önemli şey nedir?

- Beraber gülüp eğlenebilmek mi?
- Ten uyumu mu veya seksten alabildiğin zevk mi?
- Ya da başka şeyler mi?

Burdan gelecek cevaplar çok çok önemli benim için.

Saygılar:)

En basitinden, iyi birer arkadas olabilmek bence. Beraberinde anlasmayi ve iletişimi de getirir cunku.

  • rayde  (04.02.16 19:55:46)
En önemlisi hangisi dersen bence; karşılıklı güven, birlikte bir takım olabilmek ve samimiyet (3'ü ayrılmaz bir arada o yüzden tek madde evet),

Geri kalan önemli detaylar ise

-Beraber eğlenebilmek, yanında rahat olabilmek, aynı evin içindeyken daraltı gelmemesi ve hiç sıkılmamak,
-Yeri geldiğinde en yakın arkadaşınmış gibi her şeyini paylaşabilmen,
-Hoşuna giden gitmeyen her şeyi dürüstçe karşılıklı olarak orta yolu bularak konuşabilmek, yeri geldiğinde kavga edilse de asla karşındakinin samimiyetinden şüphe duymamak,
-Fiziksel çekim ve hem sosyal hem de ekonomik olarak dengede olmak -->gelir bakımından değil sosyokültürel ve yaşam standartları açısından uçurum olmaması. Aksi takdirde iki taraf birbirine uyum sağlayamıyor.

daha bir sürü detay var şimdi üşendim yazmaya asdasdsads
  • neferkitty  (04.02.16 19:58:15 ~ 20:07:59)
Ekonomik, sosyal denge +1
Kafaların uyuşması ve sıkılmamak.

  • sherlockun kizi  (04.02.16 19:59:45)
Bir zaman sonra gelir eşitliği gelir seviyesi vs gibi konuşarın da önemli olduğunu söylrmişti bi arkadaşım. Sec mec ten uyumu bi zaman sonra bitiyor

  • füt  (04.02.16 20:00:19)
"gelir dengesi" sdklfkjsdfjskjdfjksdf. acıyorum size.

bir sürü şey var, en güzeli olması gerekeni söyleyebilecek kadar yakın olmak, içinde tutmamak.
  • devorgilla the gunslinger  (04.02.16 20:05:03)
yaptığın bir espriyi açıklamak zorunda kalmamak.

  • mermize  (04.02.16 20:05:40)
Hayat arkadaşım tahsilsiz olabilir ama benimle Steven Wilson dinliyorsa, Umut Sarıkaya karikatürleri okuyup kahkaha atıyorsa, yatakta da uyumluysak (ten uyumu değil, zevk uyumu, aynı şeylerden zevk almak) gerisini sallamam.

  • yirmisantim  (04.02.16 20:22:43)
müzik.

hayatının fon müziği o olmalı.
  • bigbadabum  (04.02.16 20:37:28)
sevgi > saygı > güven > sadakat > iyi vakit geçirmek > seks > ıvır zıvır

  • kupigometa  (04.02.16 20:38:42)
5-1 kurali.
yapilan 1 hatali harekete karsilik, 5 dogru hareket varsa, bu iliski korunuyormus.
yani kotu hareketlerin yikici gucu bes kat.
dogru harekete ornek; beraber gulmek, ten temasi, guzel sozler, vs.
kotu harekete ornek; asagilamak icin kullanilan sozler, ..
  • bir varmis bir yokmus  (04.02.16 22:33:43)
kadın "saygı" görüyorsa ve "cinsel doyum"a ulaşıyorsa o ilişki her türlü yürür. yoksa yürümez. erkek seviyorsa gerisi çok önemli değildir.

  • kaledekiyalnizlik  (04.02.16 22:40:15)
Başta saygı ve güven, bunların temelinde beraber gülüp eğlenebilmek ve ten uyumu seviyeleri birbirine yakın olmalı. Tek başına ortak zevkler, tek başına çok iyi arkadaş olabilmek asla yeterli olmadığı gibi tek başına ten uyumu da en önemli şey değil. bunların dengesi iyi olmalı. Ay ne çok ortak yönümüz var dediğimiz herkesle ömür geçmiyor malesef.

  • amelie poulain  (04.02.16 22:47:50)
önce karşılıklı sosyal değer ve
sonra karşılıklı fiziksel beğeni. işte seks meks
sonra ortak hayat görüşü.
sonra kalp kırmamayı bilmek.
ve başından sonuna sıfır yalan
  • klar  (04.02.16 22:51:02 ~ 22:51:26)
kupigometa +1

ek olarak: sağlıklı iletişim kurabilmek. hepimizin muzdarip olduğu ortak konu bu olsa gerek
  • rakicandir  (04.02.16 22:55:20)
en önemli şey dünya görüşünün benzer olmasıdır. bir de seks. bu ikisi oldu mu ilişki yürüyor.

  • vecihi ile fikret  (05.02.16 08:57:04)
herşey çok önemli. her konuda bir denge sağlamak gerek. maddi manevi . sosyal hayat, aile.. bir sürü şey. ortak zevklerden bir hayat kurdunmu gerisi geliyor .

  • gulsum  (05.02.16 10:03:21)
Saygı diyeceğim basit kaçacak ama O'nun senden ayrı bir insan olduğunu kabullenmek, zevkleri, düşünce akışı ve değerlerinin farklı olduğunu kabullenmek. Olduğu şeye izin vermek ve öyle sevmek.

  • sadegazoz  (05.02.16 10:26:33)
Cinsel çekim ve problem çıkarmayı meziyet saymamak.

  • arnold schwarzeneger  (05.02.16 10:42:03)
bence arkadaşlık, dostluk. sonra ten uyumu.
zaten birlikte gülüp eğlenmek, maddi-manevi sıkıntıları paylaşmak, ortak zevklere sahip olmak vs, bunlar en iyi arkadaşınla paylaştığın şeyler.
en iyi dostun olduğunu düşündüğün birine aynı zamanda duygusal olarak bir şeyler hissetmek, karşındakinin de böyle hissetmesi bence ideal ilişki.
  • peggy  (05.02.16 10:46:06)
iletişim
sevgi
saygı
sadakat
özveri
görüşlerin uyumu
beraber eğlenebilmek
ten uyumu
  • dijalli  (05.02.16 12:53:57)
huzur.

  • bol kepce  (05.02.16 13:01:26)