ona olan aşkı geçmez dimi?

başlık saçma oldu ama.
bi adam düşünün, anne baba vakti zamanında vefat etmiş. 2 yıl önce biriyle tanışmış sevgili olmuşlar aşık olmuşlar falan ayrılmışlar tabi elemanın hayatına giren çıkan da var.
o hatunla da zaten hep görüşüyorlar herhalde çok emin değilim arkadaş kaldık dedi. kızın annesinin sağlık sorunları var bu eleman da sürekli ilgilenyor annesi yerine mi ne koymuş. öyle işte.

ona olan aşkı tekrar başlayacak gibi çok emin değilim gerçekten

ne yani ona olan aşkı bu sorun sebepli tekrar yükselir mi?
bu ara çok sık görüşüyorlar.

ay inşallah olmaz olmasın öyle bişey

help :'(

çok fazla değişken var. daha basite indirgemek lazım. seviyorsan git konuş.

  • bigbadabum  (01.02.16 22:01:42)
yani.. ortak temada yakınlaşma olabilir. "beni ancak sen anlarsın" durumları filan.
ama adam zaten gezentiyse, yani bi yere bağlı kalmak istemiyorsa, niye olmasın. Aile hissi sağlam bi yönelim sonuçta.
adamı düşündük de, adamın senle alakasını vermedin?
  • neynep  (01.02.16 22:05:07 ~ 22:05:26)
olur da trafik kazası geçirip hafıza kaybı yaşasa, geçmişi hatırlatabilecek tek şey o kız olurdu öyle söyliyim sana

  • neferkitty  (01.02.16 22:08:02)
çünkü o alakayıı ben de bilmiyorum. çok ciddi ilişki aramıyor kendisi bilmiyorum neden zaten çok uzun süredir de tanışmıyoruz. 4-5 ay falan.
sürekli iletişim halindeyiz işte görüştük bi kere. o kadar sonrası olması zaten bi süre de olamaz gibi.
uzak mesafe.

çok çeşitli kriterlere bağlı da
ay bi an önce sağlık sorunları son bulsun diye dua ediyorum.

böyle görüşünce hani karakterine vuruldum sanırım.
geçici herhalde ay bilemedim.
  • indescribable  (01.02.16 22:08:15)
kız sürekli hayatınızda olacak. aşık olmamasından daha vahim bi durum bence.

  • rajaz  (02.02.16 00:20:53)
Orası öyle de zaten biz olma ihtimali de çok düşük. Hani olursa hayır demem yürür giderim de olmaz zaten benimki gelip geçici galiba bilemedim

  • indescribable  (02.02.16 08:16:43)
neferkitty +1

  • kirazıseviyorum  (02.02.16 13:14:25)
Evlilik olursa onunla olurmuş yani şimdilik böyle düşünüyor

Ben arkadaşlığa ihanet ediyor gibi hissediyorum sürekli bana yazsın istiyorum adam arıza yapacak en sonunda sana niye yazıyorum be sen kimsin diye:/
  • indescribable  (02.02.16 13:32:07)