bilbo baggins'in yüzüğü bulma sahnesi

Bu sahne yüzüklerin efendisi'nde bilbo'nun yaşlı hali ile gösterilirken, hobbit'te genç hali ile gösteriliyor. Kusursuz film imajını gözümde mahvetti bu durum. Ne yapsam da unutsam ya da görmezden gelsem? Nasıl böyle bir şey yapabilmişler aklım almıyor.

Teletabileri düşün bi süre geçer.

  • bigbadabum  (27.01.16 22:53:35)
yüzüklerin efendisi'nde de güya genç haliydi. saçları beyaz değildi falan. ama oynayan adam yaşlıymış, ona da yapacak bir şey yok.

  • zgrydn  (27.01.16 23:00:49)
altı üstü bir film mk abartanın anlamı yok. ilk çıktığında daha ne hatalar vardı iki kule'de.

  • himmet dayi  (27.01.16 23:08:43)
merhaba. ya aklıma geldi kaç yıl önce fringede ölen adamı bi bölümde alakasız bi biçimde bölüm boyunca oynatıp (flashbacksiz açıklamasız) sonra hiçbişey olmamış gibi devam etmişlerdi. sonra gözükmedi adam bi daha. sorsan zamaninin en iyi sci-fi dizisi. nooldu da öyle oldu. işte sci fi budur.

  • libertine  (27.01.16 23:14:36)
ne yanı adamlar bilboyu oynayan adamı gençleştirip hobbitte de mi oynatsalardı? film olduğunu unutmadan izleyin geçer.

  • in search we trust  (27.01.16 23:35:16)