naber nasılsınız

hayat bok gibi

şarkı çok güzel

değil mi?

www.youtube.com

Canım sıkkın, altıda işten çıktım hala devam ediyor telefonla wapsapla. Üretim zor iş... Sürekli sıkıntı stres bitmiyor.

  • bigbadabum  (27.01.16 21:09:14)
hayat gerçekten bok gibi.

  • naberabi  (27.01.16 21:10:19)
hayatım bok gibi. zaten uzun bi süredir eh'in üstüne çıkmamıştı. ki o da uzun süreli değildi. alıştım artık galiba. keşke böyle ergenliğimde falan hayatımdaki dert berkeler, cerenler olsaydı.

  • ghilleinthemist  (27.01.16 21:12:12)
Süperim. Benden beklenmeyecek bir cevap ama süperim valla.

  • orta buyuklukte bir ulkenin krali  (27.01.16 21:18:14)
nerdesin beybisi sen? geçen sordum, gitti dediler. niye bok gibi hayat? güzel bence. gideri var yani.

sanırım 6 yıl aradan sonra ilk kez baştan sona, takılmadan falan düzgün bi SHL maçı izledim. çok mutluyum. ergenliğe döndüm resmen. kazandı da lulea. ne güzel ne güzel. aah ah. o zamanlar ne güzeldi be. göçmen sorunuymuş, türklerin ortadoğulu olmasıymış falan hiç böyle şeyler yoktu. 20-21 yaşına gelince otomatik olarak isveç'e, almanya'ya gidebileceğini zannediyodu insan. peh.
  • der meister  (27.01.16 21:21:10)
Zam aldim ama begenmedim

  • condom kurşunu  (27.01.16 21:21:33)
harikayım.
ahşaptan yüzük yapıyorum. biraz ses oluyor. komşu gelir mi diye tırsıyorum

  • durbikonusucaz  (27.01.16 21:24:33)
yıllardır görmediğim dert kalmadı, ama hep mutlu oldum, hiç bunalım takılmadım ama bugün planlarımı bok eden bi konuşma yaptım, evet ben kabul etmemeye çalıştım ama hayat bok gibi.
şarkı da mis gibi.

  • pamuk helvalar cebe  (27.01.16 21:30:12 ~ 21:30:44)
  • fakyoras  (27.01.16 21:37:59)
bugün bir duyuruda adın geçiyordu. ya uzun zamandır ortalıkta yokmuşsun ya da duyuruyu bırakmışsın, öyle bir şeydi. eğer öyleyse hoş geldin.

  • himmet dayi  (27.01.16 21:58:39)
modakruz a bakıyorum kapım kırıldı kendımı acıkta hıssedıyorum
hayat da guzel bu aksam

  • speranza  (27.01.16 22:02:27)
@sefil benden çok yaşayacak

  • rakicandir  (27.01.16 22:43:32)
@inhiraf dude sen misin

  • shotgunwoman  (27.01.16 23:08:25)
Yazdığınız tüm noktalarda size katılıyorum.

  • Euxinos007  (27.01.16 23:29:17)
Yorgun.

Dün sabah ağır idman yaptım, akşam da halı saha maç vardı soğukta. Bok gibi oynadım, iki kere direkten döndü şutum, iki kere de saçma salak uzaktan vurdum, kaleci panter kesildi, bizim kaleciye yuvarlasan alıyor içeriye. Herkes ileri gelince ben defansa geldim. 4-0 yeniyorken 4 farklı yenildik. Bi daha yaza kadar maç yapmam.

Hafaiçi az uyuyorum, dünün yorgunluğu da var. İşe gidiyorum şimdi. Ne kadar zalim bir hayat bu boyle!
  • [silinmiş]  (28.01.16 06:04:30)
Sen naptın, götü göbeği küçülttün mü?

  • [silinmiş]  (28.01.16 06:04:59)