[]

bir kadının burnunun estetikli olduğu nasıl anlaşılır

ya şebnem paker ne güzel kadın diyodum

galeri12.uludagsozluk.com

:(

bir burun fetişisti olarak sinir oluyorum böyle kadınlara. güzel diye evlensem çocuğum olsa temel olacak demek ki. yok mu bunu anlamanın yolu trt örtülü ödenekle yaptırmış galiba baya iyi yapmışlar. sesleri falan değişiyor sanıyodum o da değişmemiş heralde. nası anlayacaz peki eski halini görmeden.

 
kendisine sorabilirsin.


  • ruhen hastayim ben  (27.01.16 18:25:18) 
@ruhen başka yöntem yok mu. kendisine sorana kadar iş işten geçerse nolacak şak diye anlayacak bi yöntem olmalı.


  • her gece aç  (27.01.16 18:30:22) 
Estetikli burunlar genelde yüzün ortasına sonradan koyulmuş gibi duruyor. Yani doğal burun yüzün diğer bölgeleriyle belli bir simetri içindeyken estetikli burun "Benim ne işin var lan burada" der gibi duruyor. Ha burun tek başına güzel oluyor iyi bir işçiliği varsa ama bütüne baktığında at sikine konmuş kelebek gibi bir izlenim yaratıyor. Oradan anlayabilirsin.


  • angelus  (27.01.16 18:39:22) 
doktoru iyiyse fark edemezsin, doktorların becerisi gelisti sizin çocuğunda burnuna da estetik yaptırırsınız çok takma.


  • kuzey li  (27.01.16 18:40:17) 
Ben genelde anlıyorum.


  • bigbadabum  (27.01.16 18:41:55) 
Anasıyla senin burnun güzel olsa bile cocugun burnunun güzel olacağı muamma. Annem burnu hokka gibi babamın burnu gayet iyi. Kardeşimin ki hepsinden güzel ama benim ki... kime çektim bilmiyorum. Yani diyeceğim hep bir ihtimal var :)


  • anarsika  (28.01.16 00:24:02) 
Eski fotoğraflarını iste. Kızın yüzü dolunay gibi parlıyorsa, operasyon geçirmiştir.


  • arnold schwarzeneger  (28.01.16 09:20:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.