Bir sevgilinin böyle davranması ne anlama gelir

bahsedeceğimiz kişi bir kadın.

5 aylık ilişki boyunca sizinle 1 fotoğraf bile çekinmedi, fotoğraf çekinmeyi talep ettiğinizde "fotoğraf çekinmeyi sevmiyorum" bahanesiyle reddetti,

sadakatsizliklerine şahit oldunuz, sizden gizli başkalarıyla flörtleştiğini kesin olarak öğrendiniz,

sosyal medyaya sevgiliyle birlikte fotoğraf koymak konusuna "erkek arkadaşım olduğunu herkese duyurmak mantıksız geliyor" diye yorum getirdi.

sizce ne anlama geliyor bunlar?

yedek koleksiyoncusu yenge.

  • devilred  (25.01.16 20:22:52)
seninle oyalanıyor. kendine saygın varsa dön arkanı git.

  • zgrydn  (25.01.16 20:25:51)
Sen de ne anlama geldiğini biliyorsun kardeş.

  • funl  (25.01.16 20:26:10)
seni sevmediği anlamına geliyor. bence terk edilmeden sen terk et.

  • cekilmis gayfe  (25.01.16 20:26:11)
  • tosunpasa  (25.01.16 20:28:48)
Eğer hala sevgiliyseniz geçmiş olsun. 5 ay böyle birine katlqnmak büyük başarı.

  • steve rogers  (25.01.16 20:30:51)
sevgili olduğunuzu size kim söyledi=?

  • KaraSakall  (25.01.16 20:34:20)
Sosyal medya dışında bana birini hatırlatıyor çok yakından... Bunların hepsi mi aynı olur lan... Hatta sosyal medya kısmını başka bi hatunla yaşamıştım o da yalan oldu aq.

  • bigbadabum  (25.01.16 20:36:06)
fotograf "cekinmek" diye birsey olmadigi anlamina geliyor.

yandan bakinca "ayrilin... kopun da gelin..." anlamina da geliyor.
  • e haliyle  (25.01.16 20:40:16)
Fotoğraf çektirmeyi gerçekten sevip sevmediğini facebooktan, instagramdan anlarsın. Hiç fotoğrafı yoksa doğru söylüyordur. Benim de olsa kesinlikle fotoğraf çektirmem.

Normalde fotoları var ama senle yoksa, kısmeti kapanmasın diyedir. Kız da güzeldir ha şimdi.
  • mandalina kokusu  (25.01.16 20:48:34)
Sadakatsizliklerine şahit oldum dedikten sonrası boş.
Her şeye bahane bulunabilirdi ama bu işi bozar. Yol ver bence.

  • dijalli  (25.01.16 20:53:45)
yol verme bence, zorla. 'bu hesaba bizim bi fotografimizi koy' de, flortlestigi icin sosyal medya hesaplarina ve telefonuna bak, sifrelerini iste. rengini belli eder zaten

  • icim urperiyor  (25.01.16 21:11:22)
gerçekten fotoğraf paylaşmayı sevmiyor olabilir böyle insanlar da var kendimden biliyorum çok garip değil tek konu bu olsaydı cevap bu kadar olurdu, ama flörtleştiğini öğrendim diyorsanız ve kendi fotoğrafları varken sizinle yoksa fazla anlam aramanıza gerek yok daha iyisini bulana kadar sizinle görüşüyor demektir.

  • pamuk helvalar cebe  (25.01.16 21:24:22)
sadakatsizliği çıkarırsak ben de böyleyim. bir anlama gelmiyor. tercih meselesi. ama sadakatsizlik ayrı bir mevzu. o tek başına yeterli bir hüküm vermen için. diğer konuları bunun yanına ekleyip de o anlayıştaki kişileri aynı kalıba koymaya gerek yok. senin eğilmen gereken tek konu o sadakatsizlikler.

  • kül  (25.01.16 22:02:52)
Sana aşık olduğu anlamına gelir tabii ki.

  • arnold schwarzeneger  (26.01.16 08:06:09)
Fotoğraf konusu çok belirleyici değil. Ben de sosyal medyaya fotoğraf koymam; meslektaşlar, öğrenciler, hocalar, abuk subuk görüşülmeyen ilkokul ve ortaokul arkadaşları, akrabalar ve kel alaka birçok insanın ekli olduğu ortama "Bakınız, ben iki sene önce şu adamlaydım, biz ayrıldıydık. Bir süredir de artık bu adamlayım" diye yayın yapmak istemem. Erkek arkadaşımı tanıtacağım kişilerle zaten tanıştırırım, daha tüm ailenin haberi yokken sosyal medyadan duyuru yapmam. Hani, evlenilir ise falan "Ahan da bu da koca olüyür" diye bir şey olur belki de, erkek arkadaş için fotoğraf koymam. Özel hayatımı yayın yapmayı sevmiyorum.

Buradaki sorun fotoğraf değil, hatta hüsn-ü kuruntu. Orada nal gibi bir "sadakatsizliklerine şahit oldunuz, sizden gizli başkalarıyla flörtleştiğini kesin olarak öğrendiniz" varken, sosyal medyaya fotoğraf koysa ne olur, koymasa ne olur.
  • aychovsky  (26.01.16 08:21:11 ~ 08:26:10)
buna sevgili demiyoruz, fuckbuddy diyoruz. daha fazlası değil.

  • dafuq  (26.01.16 09:55:14)
kilolusun sanırım? kışlık sevgili olmuşsun. nisana göte tekme

  • dieselsingle2  (26.01.16 10:28:15)
ilişki insanı değil. sadakat insanı değil.
ilişkiden beklentileri farklı.

  • whatyougetiswhatyoudid  (26.01.16 16:16:43)
sırasıyka 1. ve 3. mevzularda ona hak verebilirim keza bende yapı itibariyle aynıyımç
2.de ki sadakatsizlik mevzusuna odaklan bence. alelade birisi yazıyorsa kıza ve sen "görüşmeni istemiyorum" dediğin halde yavşak yavşak mesajlaşıyorsa güle güle demen lazım.

  • konskenkova  (26.01.16 16:22:14)
Biz ona "sevgili" demiyoruz.

  • ihanet kac kisilik  (26.01.16 16:22:25)
eski erkek arkadaşını yeniden istiyor, bu sebeple seni çok ortaya sürmek istemiyor.

  • shedracon  (26.01.16 19:49:10)
Daha iyi bir erkeği bulunca senden ayrılacak.

  • komando kani var bende  (27.01.16 10:01:54)