bu nedir?

arkadaşlar bi cafenin tuvaletinde gördüm. birer resim, normal düz resimler bunlar. arkasında 2mm kalınlığında beyaz bi tabaka var. böle kalın resimler bunlar yani. arkasındaki beyaz plaket nesne nedir? neyden nasıl üretilir bunlar? nerede satılır?

pleksi onlar. resimleri pleksi tabakaya sıvama yapıyolar. büyük kırtasiyelerde var. lazer kesim yapan yerlerde. istanbuldaysan rahat bulursun.

  • giggs  (23.01.16 12:25:21 ~ 12:25:51)
Dekota pvc, tabela yapan, folyo kesim yapan reklamcılarda vardır. Pleksiglas şeffaf oluyor. Genelde resimleri dekotaya sıvama yaparlar.

  • arockm  (23.01.16 12:26:14 ~ 12:28:10)
hangi kelime ile aratmalıyım? dakota sıvama deyince toptancılarla ilgili rakamlar görüyorum da. böyle dekorların satıldığı bir yer site vb. biliyor musunuz?

  • bana da mi lolo  (23.01.16 12:40:11)
O değil de, cafenin tuvaleti bile benim odamdan daha şekilli.

  • otonom  (23.01.16 12:55:53)
Malzeme dekota. Onu dediğim gibi tabela yapan, folyo kesim yapan reklamcılarda bulursun. Ankara'da olsan yönlendirirdim.

  • arockm  (23.01.16 13:16:27)
dekota ile foreks aynı şey mi?

foreks diye bildiğim şeye benziyor zira :d
  • jugador  (23.01.16 14:33:50)