Evlilikle ilgili kayinbabaya söylemek için afilli(dallamaca) sözler

Kizi istemeye gitmemiz için "bize biraz zaman verin" diyen mustakbel kayinbaba için alternatif sözlere ihtiyacım var. Orneklendiriyorum;

Biliyorum istemek kısmı soru gibi göründü ama soru değildi

Siz yanlis anladiniz biz sizi degil kizinizi almak icin gelecegiz size niye zaman verelim

Gibi gibi

P.s. soru sormakla ya da yorum yapmakla zaman kaybetmeyin yardirin gelsin.

edit: yahu, yorum yapmakla zaman kaybetmeyin dediğim halde sürekli yorum yapılmış. neredeyse sonuç odaklı cevap yok .

ikinciyi söyle. baktın olmadı kaynananın kafasını kes biz racon kesmiyoruz kafa kesiyoruz dersin.

  • ayiadam  (22.01.16 13:03:17)
verirsen ekime vermezsen sikime kadar derdim ben olsam.

  • prezarlatif  (22.01.16 13:12:14)
Kayınvalideye veya kayınpedere laf koyarsan kapının önüne koyulursun. Kızı aldıktan sonra artislen istediğin kadar ama şimdi süt dökmüş kedi olacaksın. Yıkama yağlamalı cümleler öğren.

  • cilekli pasta  (22.01.16 13:14:06)
yav adam zaman istemiş diye laf sokmak nedir ki? hem sana ne oluyor dostum, bırak anan baban çözsün meseleyi, sen niye atar yapıyon ki müstakbel kayınbabana?

  • jesues  (22.01.16 13:22:18)
ekinler dize kadar o kız gelsin bize kadar.

  • dedim dedim de kime dedim  (22.01.16 13:25:30)
@ayiadam flkdfjglkjfdglkdfjg

  • vodafona kayıtlı böyle bir kullanıcı yoktur  (22.01.16 13:26:14)
sakin ve makul olmak en iyisi.

bizim durumda kayınpeder kızımı vermem ancak evlenmenize izin verebilirim gibi bir şey söyledi. başka biri başka bir zaman da söylemiş olsa çok şahane cevap verirdim. o an gerginlik yaratmaya gerek yok diye düşünüp gülümsedim. iyi kide öyle yapmışım.

tekrar ara sizden en kısa zamanda müsait gün bekliyoruz gibi de. zaten kızın ayarlaması lazım.
  • s man chen  (22.01.16 13:27:05)
Adam senin gbt'ni araştıracak .

  • rhan  (22.01.16 15:19:56)
uzatmanın anlamı yok peder bey, kızı verin bu iş huzur içinde çözülsün.

politik gönderme iyi mi olur kötü mü bilemiyorum tabi
  • klar  (22.01.16 15:24:55)
Didismeyin biraz naz yaparlar sonra isler yoluna girer yok aksi olursa yani atar yaparsaniz kizi verseler bile yillarca bu konu gundemde kalir bosuna tadiniz kacar.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (22.01.16 15:34:21)
kizi alana kadar dezavantajlı taraf sensin.

ters yapsalar bile sineye çekeceksin mecbur. ha kızı aldıktan sonra hatırlayıp hatırlamamak senin bileceğin iş.
  • paranoyak kedi  (22.01.16 15:49:28)