tavuk döner gömmek veya gömmemek

şimdi diyet falan ayağına fazla yememeye çalışıyorum özellikle akşamları.. dün mesela tuttum kendimi yemedim..

bugün ne yedin derseniz;

sabah çorba
öğlen adana
saat 4 gibi tiramisu
akşam yemeği yemedim.

şimdi diyorum ki akşam bir armut bir portakal yiyeyim başka bir şey yemeyeyim. bir başka yanım diyorki iki tavuk döner söyle ayran veya kola ile göm.

mantıklı bir insan hangisini yapar?

kilo olarak 85'ten garanti fazlayım ama bi 90 değilim..

Gömme, o tiramisıyu yemeyeydin iyiydi. Bi portakal bi armut fazla, yiyeceksen bı tanesini ye ama sekerli oldugu icin karnını acıktıracak, üstüne de döner söyleyeceksin. Tuzlu ve sağlıklı birşeyler ye, eppeksiz

  • Kizkurusu  (12.01.16 19:04:35)
göm be. ben de az önce dürüm gömdüm bigos'da.döner olsa onuda yerdim şu an. kilo olarak 62 den fazlayım ama bir 65 değilim.

  • yuz kiloluk bir zenci  (12.01.16 19:05:38 ~ 19:06:03)
Beslenme anlayışın çarpık, yediklerin berbat. Fakir misin nesin..

  • kargn  (12.01.16 19:08:15)
@kargn
ne güldüm lan! :):):)
etraf izole bi kebapçı bi kafe var etrafta.. döner falan işte yemeksepetinden falan geliyor..
  • dedim dedim de kime dedim  (12.01.16 19:10:06)
öğlen adana gömmüşsün üzerine tiramisu üzerine armut portakal ve şimdi yiyeceğin tavuk dönerin hesabını yapıyosun. battı balık yan gider ye demek düşer bana.

amacın sağlıklı beslenmek ve kilo almamaksa bilesin tiramisu, dürümün yanında gelen pide, portakal ve armut, kola hepsi karbonhidrat deposu hepsi zararlı.

ha tabii ki yenilebilirler ama hepsi bir günde çok.
  • halitkin  (12.01.16 19:14:08)
aç mı kalayım yani? bu karnı bu gözü nasıl doyurayım?

  • dedim dedim de kime dedim  (12.01.16 19:17:19)
Seni insülin yönetiyor. Başkaldırıyorum de.bel çevresindeki simitten gayrı kaybedeceğin ne var? Hiç.

  • kargn  (12.01.16 19:20:54)
Yaw adana gommuşsun zaten bugün yetmez mi? Onu gormeseydim "iki tavuk döner söyle ayran veya kola ile göm." Demeye gelmiştim.

  • ssiradanbirigibi  (12.01.16 19:22:22)
mantıklı insan, önce tavuk döneri yer, ardından da bir armut, bir de portakal yer.

  • pangea  (12.01.16 19:30:58)
omlet yap mis gibi

  • lushdiamond  (12.01.16 19:45:04)
hiç bir şey yeme aç kal. bu şekilde lan geç oldu bu saatte yemeyim diye diye kilo veriliyor zaten.

  • belkider  (12.01.16 19:49:58)
bir yumurta at veya bi kase yoğurt ye bu saatte daha da yeme, zaten yemişsin yiyeceğin kadar. Kilo da çok önemli değil boy olmadan. Boy da tek başına önemli değil. Ben 1.90'a 80 kiloyum ama göbek var, 1.85'e 85 kilo olup, hatta 90 kilo olup inanılmaz fit olan adamlar gördüm.

  • noluyo yaa  (12.01.16 20:01:27 ~ 20:01:54)