siyah deri elbiseyi nasil giyeyim?

suna benzer bir elbise aldim www.elbisemodelleri-sitesi.com

ama bu mevsimde ne tur bir ceketle vs giymem gerektigini bilmiyorum. genelde spor-casual giyinen birisiyim, o yuzden blazer falan giyemem hayatta. ama gidip de boyle bir elbisenin uzerine triko hirka giyilmeyecegini de biliyorum. e ne giyeyim? ayakkabine giyeyim? google'da deri elbise kombin diye arattim, guzel bir sey bulamadim. niye aldim ki ben bu elbiseyi neyle giyecegimi bilmeden.

Kisin ortasindan ziyade yazin giyilebilir gibi sanki bu tarz deri elbiseler. bakindim ama sade elbise giyilmis genelde. buldugum tek farkli sey bu, o da degisik geldi: bowsandsequins.com

ama dedigim gibi hemen hepsi sade giyinmis elbiseyi. sekil a: i.dailymail.co.uk
  • mozarello  (12.01.16 02:01:45)
mozarello'nun verdiği linkteki çorap ve ayakkabı çok hoş üstüne de böyle bi mont giysen i.hizliresim.com gittiğin yerlerde çıkarırsın çok güzel olur. Bu elbiseyi, kolsuz da oturabileceğin üşümeyeceğin yerlere giy bence. Üzerine hırkayı ben de yakıştıramadım en olmadı bi şal atabilirsin omzuna.

shop.mango.com bu da güzelmiş
  • ekaterina  (12.01.16 02:11:56 ~ 02:23:30)
normal kumaş hırkayla kötü durur. ama bence tüylü, kürklü hırka gibi şeylerle giyebilirsin. bahar aylarında da, deri detaylı (tamamı deri değil, ama bazı detayları deri olan) ceketlerle giyebilirsin.

  • cikis yolu  (12.01.16 02:14:51)
şöyle ön tarafı kürklü-tüylü kabanlar olur gibi geldi gözümün önüne
www.kadin.in
www.modamanya.net

ayakkap olarak da deri çizme acayip olur sanki :)
  • cekilmis gayfe  (12.01.16 02:29:34)
Ekaterina, linktekiler hic benim tarzim degl ya :/ direkt mont giyecegim sanirim. Bir de ayakkabi uydurmam lazim. Converse'le olmaz :D

  • letheavendangered  (12.01.16 02:30:56)
Yun tuy kurk falan benlik degil malesef. Deri cizmem var, dusundum ama cok garip olur diye denemedim bile.

  • letheavendangered  (12.01.16 02:32:00)
bana sorarsan bu çöp poşeti gibi şeyi giyme. ama ben ne anlarım ki zaten..

  • Ufuk  (12.01.16 03:59:08)
  • yue  (12.01.16 09:10:24 ~ 09:11:26)
indirimden mi aldın elbiseyi? alırken motivasyonun neydi?

bu mevsimde giyemezsin. üstüne ne giysen sırıtır.
  • [silinmiş]  (12.01.16 09:27:39)
douchebag ucuzdu ya. 10 euroya alayim dursun dedim, bi ara giyerim asdasd

  • letheavendangered  (12.01.16 10:45:10)
su an giyilmez bu bahara dogru anca.

  • all girls dream  (12.01.16 10:53:29)
Tek giy bunu daha ılık havalarda.

  • arnold schwarzeneger  (12.01.16 10:59:24)
images2.fanpop.com

böyle değerlendir. sıcak havada giyilmez ayrıca. ölene kadar terlersin, üzerine yapışır, insanlığından soğursun. deri bu sonuçta.

bu tüylü kürklü şeyler kötü bu arada
  • nawar  (12.01.16 11:05:21)
elbise tarzım değil ama zorla giydirseler şöyle bir şey giyerdim herhalde üstüne:)
www.pullandbear.com

altına da topuksuz, düz bot.
  • peggy  (12.01.16 11:07:24)
bir dakka kardeşim.

benim cevabımı neden siliyorsunuz? başlık sahibi istemese de ona soracak değilim. bana da açık. benim de cevap verme hakkım var. ben de cevap hakkımı kullanıcam.

hmmm. bence bu elbise sokakta giyilebilecek bir elbise değil arkadaşım. şuradaki elbiseye çok benziyor:

g02.a.alicdn.com

giyeceksen de üstüne şundan giy:

www.owned.lv

taşa da oturma bu elbiseyle. sonra maazallah...
  • ya ben lan neyse  (12.01.16 18:55:11 ~ 18:57:51)