KOBİ düzeyinde bir Dış Ticaret Firması için ERP

Selamlar yıllar sonra,

Şimdi biz ihracat odaklı bir dış ticaret firması kuruyoruz. An itibari ile yaklaşık 20 imalatçı tedarikçiden toplamda +/- 4000 farklı adette teknik ürün portöyümüzde ve bunu yakın zamanda 8000-10000 bandına çekmeyi hedefliyoruz. Bu ürün kalemleri ağır hizmet iş makineleri, zirai makineler, Kamyon ve az da olsa otomotiv yedek parçaları ve sarf malzemelerinden oluşuyor. Bir çok ülkede irtibat ve potansiyel müşteri ağımız var.

Gelelim maruzatımıza;

Bütün bu tedarikçi - ürün akışını, müşteri ilişkilerini, finansal tabloları, hatta kurumsal evraklarımızı yönetebileceğimiz mikro düzeyde bir ERP ihtiyacımız var. Daha önceki işlerimizde NETSIS, CANIAS, SAP gibi sistemler kullandık ama bu tarz butik çözümlere dair pek bir bilgimiz yok.

Konuya vakıf arkadaşlar fiyat/performans kriterlerine göre bir yönlendirme yaparlarsa pek şahane olur.

Netsis veya logo
Logo crm
Bimser eba

Bunları tek programda yapmak istersen ve web olsun dersen Logo j-guar öneririm. Tabi uyarlama zahmetli bir iş.
Sonuçta sap bile alsan danışmanlığa para ödeyeceksin.
  • rhan  (07.01.16 22:43:14)
Tam adamına denk geldin:)
Biraz daha detay verir misin? Mesaj ile...

  • enkolaykullaniciadi  (07.01.16 23:03:45)
bi görüşün...
www.ifsworld.com

  • merhum  (08.01.16 07:41:59)