life is drunk'ın entrilerini beğeniyor musunuz?

ben beğenmiyorum çoğunlukla. onun entrisi olduğunu anlamasam da beğenmiyorum anlasam da. yani ön yargım yok sanırım ona karşı. sizde durum nedir?

beğendiğim entrileri de var tabi, hepsi için konuşmuyorum, çoğu için.

ben gülüyorum genelde ben beğeniyorum debedekilerini

  • basond  (06.01.16 12:07:55)
bırak beğenmeyi, tanımıyorum bile.

  • esmer  (06.01.16 12:10:01)
Bir şekilde sahip olduğu çevresi sayesinde şu an bu kadar popüler. Abartıldığını düşünüyorum. Ortalama bir yazar.

  • yirmisantim  (06.01.16 12:10:36)
badiye eklediydim zamanında da o tür yazarları yok misugi, yok bilmem ney, artık beğenmiyorum çünkü belli bir metodları var hikaye yazıyorlar. bir yerden sonra basmakalıp hale geliyor. konular: fakirlik, aşk, iş, cahillik, toplumsal sınıflar, toplumsal adaletsizlik, tüketim, teknoloji. herkes gibi olan, herkesin düşünmüş olduğu şeyleri düşünen, okuyanda ay bence dee hissi yaratan şeyler ortak anılar bulucaksın. hepsini kar karıştır birkaç şaşırtıcı olay ekle iki şaka yap zaten oldu sana birkaç paragraf.

edit: aile çocukluk nostalji falan da var. baba falan olucak. böyle şefkatli ama sert. evde soba kestane falan olucak. bayram namazı, ölen dede. çok efsane şeyler. artık hepsi beyaz yakalı modern insan oldu mesela, hiç beyaz yakalı adam dedeyle bayram namazına gider mi :(
  • i ve been mistreated  (06.01.16 12:10:41 ~ 12:14:45)
Hep aynı format ya. Nicki görünce es geçiyorum direkt.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (06.01.16 12:10:51)
i ve been mistreated formülü vermiş hakkaten.

  • buffy de vampir sayılır  (06.01.16 12:15:51)
cık, samimi bulmuyorum, inandırıcı gelmiyor anlattıkları.

  • devilred  (06.01.16 12:23:50)
denk geldiğimi hatırlıyorum ama badilere eklemedim. aklımda yer eden bir entry'si de yok. o kadar da beğenmemişim demek ki.

  • zgrydn  (06.01.16 12:30:02)
Hic sevmem paso entry calip debe kasan bir tip

  • neferkitty  (06.01.16 12:32:51)
ben beğeniyorum. her entrysini değil ama debeye giren entrylerin çoğuna gülüyorum

  • demeterius  (06.01.16 12:57:37)
bugunku antremanda goz dolduran futbolcu +1

  • jedilance  (06.01.16 13:01:13)
aynen nicki görünce es geçiyorum.

  • nedendir bilinmez  (06.01.16 13:18:18)
ben beğeniyorum, gülüyor hatta eşle dostla paylaşıyorum.

  • hushhush  (06.01.16 13:19:40)
Okumuyorum.

  • arnold schwarzeneger  (06.01.16 13:44:25)
ilk başlarda komik geliyordu ama kendini tekrar eden giriş-gelişme-birbirinin benzeri espriler sıktı artık. ve o kadar belli ki sallamasyon oldukları..

  • plastic_angel  (06.01.16 13:59:53)
Farklı yazıyor, o kesin. Ama bence overrated.

  • himmet dayi  (06.01.16 14:05:53)
meh.

  • inawen  (06.01.16 14:41:54)
malın önde gideni, balon.

  • [silinmiş]  (06.01.16 14:50:02)
eskiden severdim, okurdum. hala takip ediyorum, badi listemde ama çok fazla baydı. yani şu geçen kaza yorumlayan kamyoncu dayı gibi oldu. hoş dayı kendini çok hızlı bir şekilde bozdu, 3.videoyu görmez ama o ayrı mevzu, yine de ne demek istediğim anlaşılıyordur. artık kabak tadı verdi ve kendini çok tekrarlamaya başladı. tabi birde jun misugi'den çarpıp yazdığına dair de söylentiler vardı bir ara. jun yazmayı azaltınca da bozulmuş da olabilir.

okuyorum scroll scroll scroll sonra bi bakıyorum onca methiyeyi berber hüseyin abi için yazmış. abv versin diyorum bunca duygulanımı berber hüseyin için mi yaşadın ve bize hissettirdin deyip eksiyi basıyorum artık.
  • air  (06.01.16 15:15:00 ~ 15:16:48)
2-3 cümle okuyunca anlaşılıyor onun yazdığı. en aşağı inip ismi görünce sonraki entry'ye geçiş yapıyorum direkt.

  • she was my baby  (06.01.16 15:37:50)
hayır. gülmüyorum da, eğlenmiyorum da. debeden çıkartılması en büyük isteğim.

  • shedracon  (06.01.16 15:43:43)
Jun misugi meselesini de bugün öğrendim ben de, life is drunk başlığında şukela moduna alayım bi dedim olayı öğrendim..

  • buffy de vampir sayılır  (06.01.16 16:30:31)
şu hep aynı tarz yazıyor diyenleri anlamıyorum. sonuçta bu yazıları bi kişi yazıyor. ne kadar farklı olabilir. her yazar kendi tarzını belirler. o zaman chuck palahniuk'ta "hep aynı yazıyor yaa" diyelim? troll'ün bile kendine ait tarzı varken hikaye yazan bi insanın neden çeşit çeşit tarzı olsun ki?

  • hononu  (06.01.16 16:37:23)
Okumadan direkt eksiliyorum. Biraz ekleme yapmasını oynamasını anlarım da bildiğin hikaye yazıyor adam. Bu uyduruk hikayelere gülenlerin nicklerini bilsem onları da eksilerim.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (06.01.16 16:43:10)
Debe'ye giren birkaç entry'yi görmüş ve "Ehehehee" ama ayrıntılı okumadım. Format konusunda da hononu gibi düşünüyorum, sözlük için kendini neden yenilesin ki? Kaldı ki Murakami'nin bir kitabını okurken 10. sayfada "Ben Murakami okuyorum" diyor insan, bu iyi veya kötü olduğu anlamına gelmez. Beğenilebilir, beğenilmeyebilir. Bu kadar nefreti anlayamadım.

  • aychovsky  (06.01.16 19:29:50)
Sevilmemesinin sebebi debe için yazıyor olması olabilir. Kendisi sanki yazmak için, paylaşmak için veya bilgi vermek için değil de sadece debeye girmek için yazıyor gibi bir izlenim oluştu bende bugün. Debeye girmenin formülünü bulmuş o formüle uyarak yazıyo gibi bi algı oluştu yazılanları okuyunca. Belki de budur sebebi..

Veya intihal-esinlenme den dolayı da sevilmiyor olabilir..
  • buffy de vampir sayılır  (06.01.16 19:50:43)