[]

Bluetooth Teknolojisi

www.hepsiburada.com

bu ürünü smart tv'ye bağlasam, bluetooth bir kulaklık ile direkt bağlanıp Tv'nin sesini alabilir miyim?

Yani bunu tv'ye taktığımda kulaklığı nasıl tanıtırım? ya da tanıtabilir miyim?

ben tanıtamam diye düşünüyorum ama emin olamadım :)

 
Gecen sene D&r dan 75tlye almistim. O kadar mantikli bi alet ki kendimi takdir ediyorum surekli:) ses sisteminr bagladim bn o da tvye bagli. Cok kolay kullanimi Ama bnce tableti telefonu fln baglarsin, kulaklik da aslinda alici gibi Bluetooth da gibi geldi


  • solenkol  (05.01.16 14:09:10) 
bu aletin fonksiyonu kablolu hoparlörleri kablosuz yapmak. yani bluetooth ile ses iletebilen bir cihazdaki sesi kablosuz olarak alıyor, kablo ile hoparlöre iletiyor.


  • orient blue  (05.01.16 14:11:09) 
tableti telefonu bağlarım da benim derdim tv'den kulaklıkla ses alabilmek.

telefonu buna bağlasam da tv'den ses alamayacağım için istediğim sonuca gidemiyorum :/

ürün mantıklı, fiyatı cazip geldi. başka sitelerde 150 tl civarı.
  • jugador  (05.01.16 14:14:39) 
televizyondan kablosuz ses alabilmen için varsa televizyondaki harici ses çıkışına kablosuz ses dağıtabilen bir cihaz alman gerekiyor.


  • orient blue  (05.01.16 15:52:43) 
Bu ürünle kulaklığınıza ses alabilmek için TV'nizin bluetooth yayın yapabiliyor olması gerekir. Aynı ürünün Logitech verisyonu var bende 50 TL'ye almıştım.
Bu ürünün asıl amacı müzik sistemine bunu bağlayıp örneğin telefondaki müzikleri bluetooth aracılığı ile dinlemek. Yani bu alet bluetooth alıcı. Bluetooth kulaklığınız da bluetooth alıcı işlevi görüyor yani size lazım olan bluetooth verici o da Türkiye'de pek bulunmuyor aliexpress'de falan vardı.

  • creepy  (06.01.16 00:30:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.