Guns N' Roses - Don't Cry

guns n roses - dont cry gibi bu tarzda yer etmis klasik ve kült sarkilar aramaktaim
akliniza gelenleri yazarsaniz sewinirim

sting - shape of my heart
www.youtube.com

  • khan shabbir  (23.10.09 01:39:19)
kült mült bilmem ama . aklıma direk paradise city geldi .
ve alakasız olacak belki ;
nirvana- smells like teen / heart shaped box
rem - losing my religion
daha neler neler.
  • dieselsingle2  (23.10.09 01:43:11)
benim aklıma şunlar geldi ilk anda:

aerosmith - dream on
scorpions - still loving you
  • tepedeki psychedelic adam  (23.10.09 01:48:15)
hotel california

  • cosmicgadin  (23.10.09 02:12:46)
cok saolun öneriler icin ama hepside cok bilinen bilinmemesi olasi olmayan parcalar ben daha bilinmedik hatta daha eskilerden bisiler kastetmistim

  • berginyonbaenre  (23.10.09 06:19:46)
Steve Perry - Oh Sherrie ( Don't cry kadar slow olmasa da hala aşklarının devam ettiğinden bahsediyor o kadar acı şeyler yaşamalarına rağmen)

Jefferson Starship - Sara ( Ayrılık şarkısı gibi olsa da, aslında imkansız olan bir aşk yaşayan ancak yine de ayrılamayan bir çifti anlatıyor bana göre, çok severim bu parçayı)

Journey - Who's Cryin' Now ( O kadar acı olaylar olmasına rağmen hala "Love will survive somehow, some way" diyor, çok güzeldir bu parça da)

Foreigner - Waiting For A Girl Like You (İsminden de anlaşılacağı gibi adam bulmuş hayatının aşkını)
Bunlar da benim aklıma gelenler.
  • yokkii  (23.10.09 09:05:06)