Shedracon VS Cookie

Hangisi daha iyi troll?

TEmiz bir oymala için önce sebebinizi yazın en altta oyunuzu verdiğiniz ismi yazın lütfen.

Denize düşseler ikisini de kendi haline bırakırdım. Biri diğerini pıçaklardı, öbürü peşinden ayrılmazdı filan. Eğlence işte.

  • sevgikusunkanadinda  (26.12.15 21:05:17)
cookie yey

  • tasliyol  (26.12.15 21:05:24)
coco varken yeni yetme kıyaslaması hoş değil.

shedracon +1
  • kuzey li  (26.12.15 21:06:33)
shedragon daha fena

coco reyiz ortalık kimlere kaldı
  • basond  (26.12.15 21:07:31 ~ 21:08:10)
shedracon : Sadizm kasan at gibi hatun (ben hayalimde öyle canlandırdım)

Cookie: acı çeken liseli japon kız.
  • anonymice  (26.12.15 21:11:00)
Shedracon pro takılıyor, bu cookie yeni tebelles oldu herhalde, kendi halinde gibi

  • nucleon  (26.12.15 21:14:08)
ikisinin de troll olduğunu düşünmüyorum, sadece hasta ruhu insanlar.

  • devilred  (26.12.15 21:14:57)
bu versus shedracon'a hakarettir. kendisini baslarda sevmedik, cok hirpaladik ama o ilk 11 sansini iyi degerlendirip yildiz oldu. cookie abi de aynisini yapamaz mi? belki yapabilir. su an icin cok erken olur degerlendirmek.

shedracon kendini ispatlamis basarili bir troll iken cookieki henuz emekleme asamasinda.
  • der meister  (26.12.15 21:16:32)
Hey hey meydan kimlere kalmış... Coco reyizin her duyurusu ayrı bir senaryoydu. İlmek ilmek işlenmiş bir başyapıttı. Çekmeye kalksan üç sezonluk dizi çıkardı her duyurudan.

Cookie çok vasat.
  • canercuxy  (26.12.15 21:20:56)
cookie yeni bir hesap henüz, o yüzden bir şey söylemek için erken olabilir ancak shedracon troll değil. başlarda bende öyle zannetmiştim ancak durum biraz daha ciddi. yazdıklarını trolllük olsun diye değil, öyle düşündüü için yazıyor ve bu gerçekten üzücü. onun için tabi, yoksa bizi etkileyen bir şey yok.

  • air  (26.12.15 21:22:08)
İkisi de erkek.

  • [silinmiş]  (26.12.15 21:29:47)
seninde kız taklidi yaptığın zamanları unutmadık duşbeg.

  • KaraSakall  (26.12.15 21:39:52)