evinizin balkonuna bu tür bir kuş konsa tepkiniz ne olurdu

soru linkte saklı

data.whicdn.com

ben korkardım valla çok korkunç. geldiği gibi gitmesini beklerdim bir şey yapmadan.

  • bol kepce  (26.12.15 08:41:58)
geçen kış dana kadar keklik konmuş. karşıdaki kahveci abiler soyledi, falanca amcanın kuşuymuş. perdenin arkasından silüetini görmem ürpermeme yetti. havluyla yakalayacakmişim! o amca kendi alsin dedim. amca da aslında dedeymiş, hareketleri filan yavaşti, kaçırdı hayvanı.

yalnız cinsinden kaynaklı büyükmüş, o dev cüsse balkonumdan adeta bir anka kuşu, bir toruk makto gibi bilinmezlige uçtu. keske korkmasaydim da ben tutsaydim. canim dede çok üzüldü
  • fallopian  (26.12.15 08:46:45)
arkadaşın balkonuna şahin yuva yaptı, yavrular büyüyene kadar balkonu kullanmadı, klimayı çalıştırmadı.

edit : benim balkonda da klima arkasına güvercinler yuva yapıyordu kaç senedir, klima ünitesini duvar dibinden taşımak zorunda kaldık, evde 2 kedi var, kazaya kurban gitmemeleri için strese giriyorduk.
  • kimlanbu  (26.12.15 09:10:37 ~ 09:12:24)
Korkarim ama izlerim kacirmadan ne degisik hayvan.

  • stevie  (26.12.15 09:34:44)
önce fotoğrafını çekerdim sonra google amcaya kuşun cinsini cibiliyetini sorardım.
doğal yaşam parkına ve kuş cennetine yakın mesafede oturuyorum. doğal yaşam parkından geldiyse diye yetkilileri bilgilendirmek üzere internet sitelerinden orada bu tür cins kuş olup olmadığına bakardım. varsa yetkilileri bilgilendirirdim.

arada onu ürkütmeden hala orada mı diye kontrol ederdim. ben bunları yapıp bitirene kadar muhtemelen o uçup giderdi.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (26.12.15 10:10:21 ~ 10:10:43)
Buyur bi çay iç gadasını aldığım derdim. Karşılıklı oturup çay içerdik. Uzun yol hikayesi çoktur bunda.

  • bigbadabum  (26.12.15 10:32:26)
ben güvercinden bile ürperiyorum bi kere güvercin ölmüştü şöyle hisler yaşamıştım

www.uludagsozluk.com
  • her gece aç  (26.12.15 10:33:27)
iki kere kondu, ikisinde de aldım yetiştirdim, vatana millete hayırlı evlatlar haline getirdim.

  • anonymice  (26.12.15 10:34:04)
obarey o.o
olurdu.

  • six packsiz  (26.12.15 10:42:47)
Yemini suyunu verir salondaki antik heykellerin yanında yer ayarlar eşe dosta 2. abdulhamit döneminden kalma tarihi eser diye tanıtırdım.

  • citroender  (26.12.15 11:41:10)
beslemeye çalışırım. kedi maması falan atarım önüne, balık falan yiyodur zaten bu büyük ihtimal o gıdıyla. selfie yapayı da ihmal etmem.

  • hasmetizm 2046  (26.12.15 12:46:57)
ansızın post apokaliptik bir evrene geçiş yaptığımı düşünürüm.

  • fatal tragedy  (26.12.15 13:34:12 ~ 13:41:58)