[]

ipad air şarj aleti iphone şar eder mi

ipad air 2 nin şarj kablosunu bilgisayara taksam iphone 6s şarj edebilir miyim?
 
Edersin ama tel piline zmanla zarar verir


  • erty_ksk  (25.12.15 18:49:06) 
sadece 1 kere şarj etcem bişi olmaz di mi?


  • goodbyecruelworld  (25.12.15 18:57:20) 
iPhone şarjı 0.15 amper akım çekerken iPad şarjı 0.45 amper akım çekiyor. Yani sen iPad şarjı ile iPhone'u şarj etmeye çalıştığında 0.15 yerine 0.45 amper akım çekeceksin telefona. Bu da haliyle telefon için iyi olmayacaktır. Ha bir kereliğine yapıyorsan çok sorun olmaz da sürekli yapacaksan pilin ömrünü kısaltır.


  • angelus  (25.12.15 18:58:33) 
Eder, bir şey olmaz.


  • bigbadabum  (25.12.15 19:25:42) 
Angeluss açmalamış bhiç bi şey olmaz.


  • Mcfly  (25.12.15 20:48:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.