[]

6S şarj sorusu

Selaminko

Dün iphone 6s 16gb gold aldım. gece %0 iken saat 01:00'da şarja taktım. Saat 11:00 gibi %70 dolmuştu.

bu böyle mi doluyo yahu, sorun nedir.

 
Normal değil. Farklı bir prizle/şarj aletiyle deneme şansınız var mı?

Apple'dan aldıysanız sorgusuz iade edebilir/değiştirebilirsiniz bu arada.
  • daddy  (23.12.15 09:41:47) 
vatandan aldım.


  • zbrs  (23.12.15 09:43:40) 
vatandan ya da epıldan o farketmez. senin telefonun Apple Türkiye Garantisi altında. genious bar randevusu al. onlar zaten senin telefonunun bazı bilgilerini girip tabletten bağlanıyor, şarj ile ilgili test yapıyorlar. kaç kere şarj edilmiş, bataryanın % kaçı faal durumda % kaçı ölmüş. vs vs bi sıkıntı varsa yüksek muhtemel telefonu değiştirirler.

telefonda vuruk kırık ezik varsa garantiden çıkıyor ama haberin olsun. benimki sırf o yüzden değişmedi mesela.
  • canercuxy  (23.12.15 09:54:47) 
atıyorum gece saat 02.00 de elektrik gidip sabah 10 da geldiyse?

bence tekrar bir şarj etmeyi deneyin.
  • mr.goodcat  (23.12.15 13:14:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.