çıplak kadına dokununca bir şey hissediyor musunuz? ve alkol sorusu

itiraf olacak aslında;

1)
biri ile beraber olacağım, mesela meme elliyorum. en ufak bir şey hissetmiyorum ben. ya da popo elliyorum en ufak bir hoşuma giden zevk veren bir şey olmuyor. hatta dokunmuyorum gibi. mouse tutmak ile meme got ellemek arasında fark yok..hatta mouse tutmak daha hissedilir bir şey. sanırım vucut sıcaklığının aynı olmasından dolayı hiçliğe dokunuyormuş gibi. ya da dokunmuyor gibi... ya da iki göt lobunuz birbirine değiyor süreki ya. en ufak hissettiğiniz bir şey yok. aynısı.

sizinde öyle mi?

cinsellik sırasında da hiç bir şey hissetmiyorum lan. en ufak his yok. iş hissettiklerime kalsa ereksiyon olamam o derece. sıcaksa/çok soğuksa ilk anda belki ama. sonra sıfır.

peki keyif veren ne? ne bileyim sadece ritüelini seviyorum. bir de ego tatmini sanırım. kadının yüzünü izlemezsem naptığımı anlamam bile.. ön sevişmedeki nefesini ben de taklit ediyorum şehvetli filmlerdeki gibi heyecanlıymış gibi oluyor ama bence çok auvv değil cinsel birleşme.. tam olarak,

2)
--
bir diğer itirafım da. alkol içmeyi de sevmiyorum. tadı bozuk gıda gibi. millet ov viski bayılırım. benden iyi rakı içen olmaz sözlerini duyduğum için ben de yapıyorum. çok içen insan değilim ama az içtiğimi de kimse söyleyemez.

şarap
leona blush= ucuz meyve suyu gibi
buzbağ elazığ öküz gözü = ağzımın içini kımış kımış yapıyor
sarafin cabernet sauvignon= kız olmasa ağzıma sürmem bunu da

viski
talisker= is kokusuna bayılırım ama gelmiyor is mis kokusu/tadı ağzıma
blue label= en güzelidir ya pahalı olmasa bi de diyorum da önüme başka alkolu blue label diye koysan anlamam.

rakı
abi bizim memlekette ayık adam yok. sek içeceksin. öyle içilmez abi.. bayılırım rakıya.. desem de, ispirtomsu bir tadı var. midemi de biraz rahatsız ediyor..

size de öyle olmuyor mu?

seks meselesinde bir şey diyemeyeceğim ama alkol konusunda aynı mağduriyeti ben de yaşıyorum. her türlüsünden nefret ediyorum yahu. hiçbirinin tadını sevmiyorum. sarhoşluk hissiyatından da zerre keyif alamıyorum.

  • avagadro  (22.12.15 19:38:40)
olum nasıl aynı olur lan. mouse ile meme nasıl aynı olur okudukça hayretler içinde kaldım yemin ederim. bu soruya nasıl bir yanıt verilir valla bilmiyorum.

alkol konusunda bende çok kırgınım. jager iç mesela güzeldir hafiften de kıyak yapar birayla gidersen bence güzel olanlar var tamam genelinin tadı acı bok gibi. alkolü içittiren muhabbet mazi falan zaten.
  • gozu acik sevisen yahudi  (22.12.15 19:48:36)
1) değil. ben heteroseksüel kısmı ağır basan kadın olduğum halde bayağı bir şey hissediyorum. meme, kalça -bırak ellemeyi- görmek bile hoşuma gidiyor. tabi "çirkin" meme kalça görmek istemem. ya senin gördüğün meme, kalça estetik olarak sana çekici gelen biçimde değilmiş ya da dokunduğun kadın seni heyecanlandırmadığı için memeye kalçaya dokunmak da bir şey ifade etmemiş.

sen sanırım zevk almak, heyecanlanmak yerine zevk alıyor, heyecanlanıyormuş gibi yapıyorsun. yani yaşamıyorsun o duyguyu, yaşıyormuş gibi yapıyorsun. filmlerde gördüklerini taklit ediyorsan durum bu.

seni gerçekten heyecanlandıran biriyle olmamışsın demek ki, ya da seni engelleyen bir şey var bilinçaltında. onun ne olduğunu bulursan da "-mış gibi yapmak" yerine gerçekten yaşarsın.

2) sevmiyorsan içme. soruyu anlamadım. zaten soru değil itirafmış. e peki.
  • whimsical  (22.12.15 19:56:28)
1. Çok insan bu eleştiriyi yapıyor: Pornolar seksi tektipleştiriyor. Bir sırası olmak zorundaymış, hepsini yapmak zorundaymışız gibi hissettiriyor. Örneğin ben anal seks sevmiyorum (dini nedenlerle değil, ereksiyonumu bile kaybediyorum - g.t s.kmek cidden çok saçma geliyor). Yıllarca farklı olduğumu bu yüzden normal olmadığımı düşündüm. Ama kimin umrunda s.k benim s.kim, partnerim de bu konuda inatçı değilse anal seks istemiyorum. Zaten artık seks ayak parmağı yalamayla başlıyor pornolorda. Gelecek nesiller ayak parmağı yalamak istemiyorum bende garip bir durum mu var diye sorular soracak kendi kendilerine.

2. Şekerli içkileri deneyebilirsin. Alkol kolonya gibi bir şeydir evet tadı bence de güzel değil. Az vodka bol portakal suyu dene.
  • Traveller  (22.12.15 20:00:54)
1) seksi sevmiyorsundur, madem sevmiyorsun niye sevişiyorsun ki?
2) e içme madem sevmiyorum demek de bi delikanlılık, hepsini biliyorum içtim ama sevemedim daha hiç birini dersin kimse ayıplamaz.

  • selam  (22.12.15 20:11:32)
@selam: sanırım başarı kısmı hoşuma gidiyor. bilmiyorum. seks sevmiyor değilim. sadece filmlerde gördüğüm, başkalarının anlattığı şekilde meme, göt elleyince haz almıyorum. cinselliğin fizyolojik etkisi yok gibi. hissizlik var ama elbetteki psikolojik açıdan haz alıyorum.

içme madem olmuyor. popüler kültür öğesi. içki içmeyen insanın club'ta barda ne işi var? durumu. "iyi içiciyim" lafını herkes neden söylüyor mesela?
  • stevie  (22.12.15 20:14:40 ~ 20:17:21)
Kadın bedenini seviyorum, çıplak, giyinik fark etmez. Daha çok dokunmaktan ziyada komple bedenen teması daha çok seviyorum. Sanırım sırnaşık ve sarılmayı seven kişiliğimden kaynaklı olabilir. Kedi severken bile boynuma dolarım, atkı gibi doladığım bile olmuştur. Bazen de sert dokunurum, ateşi harlarım oda ayrı mevzu.
Alkol konusunda rakıyı sevemedim bi türlü, bu saatten sonra da seveceğimi düşünmüyorum. Bunun yerine bi ara şaraba sardım, bi şişe içiyorum bana mısın demiyor. Zaten şarapları birbirinden ayıramam, öyle çok çok fark olmadıkça. Viskiyi birayı severim.

  • bigbadabum  (22.12.15 20:27:01)
olm, ellerimizde öyle "zevk noktaları" yok ki, hiçbirimiz çıplak kadına/adama dokununca oyşş ne kadar da zevkli diye düşünmüyoruz. Zevkli olan kısmı biraz sonra yapacaklarımız ve onun heyecanı. Penetrasyondan hoşlanıyor musun? Ana yemek o. Geri kalanı sos. Birisine dokunduğunda uçman filan gerekmiyor. O bi hazırlık aşaması.

İçkiler için küçükken ben de senin düşündüğünü düşünürdüm. Ama o zaman yaşamsal faaliyetimizi sürdürmek dışında su bile içmemek lazım. Onun da tadı çok saçma değil mi? Hatta tadı bile yok. Ama sana verdiği ferahlık hissini seviyorsun. Biranın da yorgunluğunu alışını, rakının sohbetini, viskinin yanında dinlediğin müziğini, vodkayla birlikte sergilediğin en çılgın danslarını sevmen lazım.

Sende ruh eksik. Hayat ve hayat içindeki aktiviteler kitapta yazılmış gibi yaşanmaz. Herkes kendi anlamını yükler. Daha basit düşün.
  • pandispanya  (22.12.15 20:32:05 ~ 20:33:24)
viskiyi ağzımda bekletip yudumlamayı severim, çok içmişliğim yok ama yine de severim. onun dışında rakıdan nefret ederim. şalgamla bir nebze içilebilir hale geliyor. bneim için içkilerin şahı bir şekilde biradır. biraz da @pandispanya'nın bahsettiği yorgunluk alma olayından dolayı. mesela 3-5 sene önce kadıköy shaft'ta çalıştım 3-4 ay kadar. her gün akşam bar kapandıktan sonra müşteriler çıkınca, hesap kitap yapılırken bira içerdik. işte benim hayatım boyunca tattığım ve tadacağımı düşündüğüm en mükemmel lezzet oydu. off ulan offff! çok özledim yeminle o tadı...

cinsellikle ilgili deneyimim yok ben de es geçtim onu.
  • zoque  (22.12.15 20:39:25)
Cinsellik konusunda şunu diyebilirim. Sevdiğim ve dilinden anladığım bir kadınsa ve beğeniyorsam, yüzü ve teni güzelse zevk alıyorum tam ereksiyon ve normal bir boşalma yaşıuorum. fakat tek gecelik ve yeni tanıştığım biriyse ilk başta ereksiyon olup sonra zevk almamaya başlıyorum. Sonrasında ya geç boşalma ya da boşalamama problemi oluyor. Yani tenine alışmam gerekiyor zevk almak için. Yoksa ileri geri bir hareketten başka tatminkarlıkta olmuuor. Hissiz nir boşalma işte.

İçki konusuna gelirsek çok susadıysam bira güzel geliyor su ya da soda yerine içmek gibi. Fakat milletin 6-7 bira içmesini anlamlanfıramıyorum zira benim midem şişiyor. Aynı çok su içmek gibi.

Sarhoş olup kendimi kaybetmek bana haz vermiyor aksine rahatsız edici bir his. Sanırım kontrolcü ve rahat davranmayan bir kişi olduğumdan.

Diğer alkol oranı yüksek içkilere gelirsek beyne vurmadığı sürece haz almadan içerim ama sadece muhabbet ortamında. İçki içmek bana dünyanın en gereksiz işlerinden biri gibi gelir hep. Ot falanda öyle. Kötü alışkanlıklardan bir tek sigaradan haz alırım. Onu da uykusuz ve aç karnına içmek kötü oluyor.

Özetle hepsi yerine meyve suyu vs. İçmek benim için çok daha haz verici şeyler.
  • filipis  (22.12.15 21:36:38)
1- 5 mt'den göğüs çatalı görünce boşalan insanlara sorduğun soruya bak :D
neyse, bunun altında psikolojik bir nedende yatıyor olabilir, partnerini arzulamıyorda olabilirsin. sertleşme problemin yoksa (ki yazdıklarından çıkarımda bulunacak olursam) fizyolojik bir problem yok gibi duruyor. öncelikle başkalarıyla birlikte olmayı deneyebilirsin. partnerin değer verdiğin biriyse eğer önce yalnız sonra partnerinle birlikte psikoloğa başvurmanda fayda var. dediğim gibi değer verdiğin biri değilse önce eş değiştir sonra psikoloğa başvur. bunun sırasına sen karar ver.

2- içki zevk meselesi. bunun üstünden deneyerek geleceksin. içme zorunluluğu diye bir şey yok ancak çoğu içeninde sadece iş olsun diye içtiklerini aklından çıkarma. içiyorlar, çok konuşuyorlar ama ha kazana dökmüşsün ha bunlara içirmişsin aynı şey. içkinin kendisi haricinde yanında yediklerin ve birlikte içtiğin insan ve içtiğin ortamda önemli. her içki her ortama gitmez. tercihim duruma göre güzel bir scotch'tan yana kullanırım genelde ama arkadaşlarla bir araya geldiysekte pub'da takılırız, eşli buluştuğumuzda güzel bir yemek şarabı açarız vs..

tadıp, deneyip, yaşayıp karar vereceksin.
  • air  (22.12.15 21:57:14 ~ 21:57:32)
Sen kesin japonların honda markasıyla yapıp piyasaya sürdüğü robot asimo falan olmalısın:) bu kadar çok harekete aksiyona rağmen bu hissizliğin başka bir açıklaması olamaz:d

  • citroender  (22.12.15 23:44:36)
cinsellik herhalde hoşlanmadığın boşalma ihtiyacı hissettiğin kişiler denk gelmiş diyorum...sevsen kalbin penisinden daha çok atar en azından ilk zamanlar ve uzun süre ayrı kalınca sarılmak bile güven verir...

alkole gelince şarap güzeldir ortamda içilir blue ve black viskide güzeldir rakıyı ilk içtiğimde kusmuştum herhalde ondan anasonlu hiçbir şeye tahammülüm yok
birada hammal işi olsada yanında shot tequila ile en hafif seçim ertesi gün başağrısı istemezsen iyidir :)
  • Dönmezer  (22.12.15 23:50:46)