PS3

Doğum günü hediyesi olarak PS3 500gb alacağım,

Gold'da 800tl şu an ama slim mi bu (www.gold.com.tr) bilemedim.

Slim çok tavsiye edilmiyordu diye biliyorum.

Onun dışında tavsiyesi olan var mı? Ordan alma burdan al veya yanında oyun vs hediyesi olsun diyen?

Teşekkürler.

uc modeli var ps3 un. bu son model olan super slim. digerlerinden kotu oldugunu duymadim.

  • melancholia  (20.12.15 21:47:30)
yazılımla kırılabilir mi ona dikkat et.

  • teritori  (20.12.15 22:23:31)
Yazılımla kırılmaz,
Bence alma 4 al derim. Seneye elinde kalacak bi alet sonucta.

  • rhan  (20.12.15 22:28:17)
en ucuz neredeyse onu alın. bence almayın ama. fiyatlar uçmuş, 800 liraya yazık. 1100 liralara ps4 almak mümkün.

  • mattiadestro  (20.12.15 22:32:07)
Az biraz bu işlerden anlayan birisiyse 4 al.Binde bir açıp oynayan birisiyse yine de 800 lira çok, başka yerden al derim.

  • Golden Ratio  (20.12.15 23:03:59)
niye ps3 alıyon ki. xbox one al. ps3 özel olmayan tüm oyunları da oynasın yenileri de oynasın. hem de her ay 5 oyun beleş. yani amaç sadece oyun oynamaksa mantıklı olan o.

bi de yeğene filan alıyosan ailesi oyun alacak durumda mı. bu işlere ilgililer mi. markette oyunlar ortalama 200tl.

bu noktada beleş oyunlar hayati önem taşıyor. ayda 5 oyun fena bi rakam değil.
  • ergenpezeveng  (20.12.15 23:07:29)
Ufkum açıldı. İyi ki varsınız.
Xbox one veya Ps4 üzerine yoğunlaşırım sanırım.

  • innatedesire  (20.12.15 23:14:45)
Valla 800 liraya PS3 alacağınıza 1100 liraya PS4 veya 1200 liraya XB1 alın derim.

  • noluyo yaa  (20.12.15 23:17:00)
bu arada bu aletleri alınca ayrıca yıllık üyelikleri oluyor. bu beleş oyunları ve oyınlardaki online bölümleri oynamak için alınması lazım. Yıllık olarak abone olunuyor ya da aylık filan da alınıyor. onun ücreti de xbox da daha az. bilginiz olsun.

ps4 ün tek artı noktası birkaç oyunu türkçe. xbox da kolay kolay türkçe oyun bulamazsınız. en azından şu ana kadar çıkmadı.

bunları da belirtmiş olayım. ben konsol alacak olsam xbox alırdım ama çünkü sırf beleşleri oynasam yeter :) oyunlar çok pahalı :(
  • ergenpezeveng  (20.12.15 23:17:46)
Ps3 için yeni oyun çıkmaya bilir, fifa pes falan çıkar ama diğer oyunlar Ps3 versiyonu çıkartmaz sanırım.
Uncharted 4 sadece ps4 e geliyor mesela.

  • rhan  (21.12.15 06:44:50)
ps4 ve xbox one birbirine benzer sistemlerdir. ikisinin de platforma ozel cikardigi ozel oyunlar vardir. ps4 icin uncharted ve god of war serisi mesela.
ama en onemlisi amerika da bile(xbox in sagladigi bazi icerikler sadece amerika kitasinda) xbox ve ps4 kafa kafayadir hatta ps4 onde bile olabilir. amerika disinda ps4 acik ara farkla satislarda ondedir. konsol keyfi coklu oyunculukla artar ve turkiye de oyuncularin tercihi ps4 tur. buna ragmen ps4 un tek artisi turkce oyun demek abestir.

  • melancholia  (21.12.15 09:14:28)