[]

Kuru boyama kalemi ve boyama hediyesi oneri

Kiz arkadasim resim yapmayi seviyorda, kuru kalem alacagim ona. Guzel, kaliteli kalem markalari neler acaba? Bir de su buyukler icin boyama kitaplari gibi seylerden de alsam mi diyorum. Baska oneriniz olur mu benim alakam olmadigindan ve su anda askerde oldugumdan.
 
bu kitaplar cok moda bence guzel fikir. ama kuru kalem epey soluk durabiliyor. istersen kuru kalemin yanısıra keceli kalem de al


  • her giriste sifresini unutan adam  (19.12.15 10:44:23) 
  • Domuz  (19.12.15 10:47:37) 
faber castell
van gogh
derwent

bu üç marka da iyidir. biraz da tercih meselesidir. Kimisi daha yumuşak kimisi daha sert. birazda çizer arkadaşın nasıl kalem tercih ettiğiyle ilgili. Bunların yanı sıra aquarell kalemler var. normal kuru boya gibi boyayıp fırça ile sulandırabiliyorsunuz. suluboya oluyor sonradan. kullanması zevkli kalemlerdir.

büyükler için boyama güzel fikir. keçeli kalem denmiş, o kitapların sayfaları nasıl incelemedim ama eğer arkalı önlü ise ve kağıt kaliteli değilse arkasına geçirir ve kullanılamaz hale getirebilir kitabı. ( ki kaliteli olsa bile bir parça da olsa rengini gösterir hoş olmaz yani :)

daha sipesifik bir sorun olursa cevaplayabilirim :)
  • busuta  (19.12.15 10:52:11) 
büyükler için boyama kitaplarının çakmalarını bilmiyorum ama asıl olanı alırsanız keçeli kalemde arkaya geçme problemi olmuyor. ayrıca renkler daha canlı oluyor kuru boyaya göre.


  • bir olips degil  (19.12.15 22:01:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.