börekli duyuru gitti mi ya?

börek adam ve kadının ihtiras dolu hayatı? o kadar da yazdı millet bari siliyorum diye mesaj atsaydın herkese.. olmadı :(

kaçıranlar için özet :
kadın ve erkek kahvaltıya giderler.. erkek 2 kişilik serpme kahvaltı söyler.. kadın ve erkek herşeyi siler süpürür sonradan bir adet su böreği gelir.. kadın yiğit erkeğin avı ilk önce dişisi ile paylaşacağını düşünerek kendini naza çeker ve böreğe hamle yapmaz.. bu arada erkek bir Şansölye edası ile böreği tabağına alır kokuta kokuta keyfine göre gerek büyük gerek küçük dilimlerle bi porsiyon böreği gömer.. kadın bu duruma çok içerlenir çünkü o da börek yemek ister.. bunun üstüne kadın çay ister misin diye sorar erkek de doğal olarak tabi diye cevaplar.. kadın buna da içerlenir çünkü kendi çay içer misin diye karşı tarafa sorduğunda, aslında çayın kendisine dökülmesini beklemektedir. karnı tok gözü pek keyif çayını potansiyel sevgili adayının elinden de içmiş erkek kadın tarafından ertesi gün 'bence görüşmeyelim' temalı mesaj alınca şok olur.. kadın bu durumu duyuruya yazar ve yaklaşık 67 cevap ile durum tartışılır.. sonra kadın duyuruyu siler ve bu duyuru açılır..

gitmiş :(

  • devilred  (14.12.15 20:52:07)
son durum nedir, bilgisi olan var mı?

  • Absinthe75c  (14.12.15 20:53:05)
börek gitti adam doydu kadın üzgün ;(

  • dedim dedim de kime dedim  (14.12.15 20:54:30)
neli börekti acaba?

  • basond  (14.12.15 20:56:54)
ya börek demeyin artık fena oluyorum :(

  • sta  (14.12.15 20:57:33)
bence onun dana pirzolaya ihtiyacı vardı. gitmeyeydi iyiydi.

  • anonymice  (14.12.15 20:59:48)
borekli cayli duyuru mu?

borek konusunda ben de kirginim...
  • exlibris  (14.12.15 21:00:25)
@sour o dediklerini bende sordum iki kişilik serpme kahvaltı azıcık olmaz da börek neden tek parça geldi anlayamadık?

ya bebe tek kişilik söyledi yada madonun bir oyunu ile karşı karşıyayız arkadaşlar.
  • basond  (14.12.15 21:09:55)
sonra nolmus evlenmisler mi?

  • exlibris  (14.12.15 21:11:17)
serpme kahvaltı zaten ortaya tek gelmez mi? yani iki kişilik serpme zaten masaya sığmaz.. hadi iki kişilik dedin adam hepsinden biraz daha koydu aynı kaselere yaptı sana iki kişilik.. bence başka bi garson uzaktan baktı lan dedi bu serpme kahvaltının böreği eksik getirdi bi tane börek.. masada bi dünya şey var sonuçta.. adam da lan bu benim payıma düşen börek zaten hemen getirirler bi tane daha hatuna dedi ve yumuldu böreğe.. üstüne hatun çay ister misin diye sorunca adam dört köşe oldu tabi ikinci böreğin logistiğini takip etmeyi unuttu..

bence olay böyle gelişti.
  • dedim dedim de kime dedim  (14.12.15 21:13:28 ~ 21:14:56)
genç madocular rahatsız...

  • basond  (14.12.15 21:14:14)
o duyuruya cevap olarak da birisi "serpme kahvaltiyla doymayan kiz da ilk kez goruyorum" yazmisti. iste bu konunun ana fikriydi. bu arada mado'nun iki kisiye bir borek getirmesi de, thy'nin ucak kahvaltilarinda bir zeytin eksik vererek milyor dolarlarca kar yapmasi geyigini getirdi aklima.

borek onemli...
  • exlibris  (14.12.15 21:21:02)
bir börek uğruna ya rab ne ilişkiler bitiyor...

  • basond  (14.12.15 21:23:20)
Konuyu bilmiyorum ama yaklaşık 1,5 saat önce börek yedim ve hala yiyebilirim. Canım çekmediği için şanslıyım galiba.

Ha şu tek sigara böreğini adam yemiş, kız bozulmuş. O duyuru muydu?
  • otonom  (14.12.15 21:33:36 ~ 21:34:32)
kaçıranlar için özet geçtim.. yukarıda..

  • dedim dedim de kime dedim  (14.12.15 21:35:56)
börek ne böreğiydi diye soran arkadaşlara hatırlatma, su böreğiydi.

  • noluyo yaa  (14.12.15 21:36:31)
Hacılar çay meselesini es geçiyorsunuz
Çay önemli

  • all girls dream  (14.12.15 21:40:30)
ya ben niye kaçırıyorum böyle şeyleri ya..

işsizken her şeyden haberim oluyordu, şimdi bütün eğlenceyi kaçırıyorum
  • neferkitty  (14.12.15 21:44:36 ~ 21:45:20)
börek.avi

bu arada efsane güzel börek yaparım.
  • [silinmiş]  (14.12.15 21:49:42 ~ 21:50:42)
@nefer çok pis geyiği kaçırdın.

edit:duyuru sahibi kısmen haklıydı bizimkisi goygoy
  • basond  (14.12.15 21:50:02)
bir de duyuruya herkes cevap olarak okuz bu adam kosarak uzaklas yazmisti. bence cevaplara gore kiz ruh okuzunu bulmustu. evlenmeliydiler. neyse kismet degilmis.

  • exlibris  (14.12.15 21:50:41)
@basond biriniz de çıkıp caps almamış insafsızlar

  • neferkitty  (14.12.15 21:50:42)
Bi gün bakmıyoruz goygoyu kaçırmışız be kamil.
Kıssadan hisse insanın gözü aç olmasın.

  • bigbadabum  (14.12.15 21:51:51)
@nefer her şey çok hızlı oldu göz açıp kapanıncaya kadar çaylar çekilmiş düello yapılmış filmin kötü karakteri midesinden böreklenmiş şekilde peynirler içinde yerde yatıyordu.

  • basond  (14.12.15 21:53:39)
adam son bardak çayı da mı içmiş şerefsiz. ilişkinin bütün libodosunu silip süpürmüş bi börek bi çay. kadın kadınlığını bilse evde kendi yapardı böööreği, adamı davet eder, elleriyle dökerdi çayı. ne ihtiras, ne akıl oyunları dönmüş kahvaltıda. 1,5 saatlik türk dizisi gibiymiş, uzun bakışmalı, imalı, demli...

  • hasmetizm 2046  (14.12.15 22:04:44)
bir filmde babası kızına , adamın yemek yemesine bakabiliyorsan onunla evlenebilirsin demişti. bu repliği nedense unutmam :)
adama tabii ki güle güle denir. bu kadar da öküz olmayın. kendinize börekler açabilen hatunu bulun, evinizde mutlu olun.

  • naturelist  (14.12.15 22:09:51)
börekteymiş keramet hacı. ben de börekli soru-duyuru açacağım bi ara :D

  • buffy de vampir sayılır  (14.12.15 22:10:29)
Abi hep kaçırıyorum böyle şeyleri ya :(

Cevap: evet sanırım gitmiş, bulamıyorum.
  • sevgikusunkanadinda  (14.12.15 22:10:53)
Tam da ben yazacaktım silinmiş, adam cimri bir kere madonun tek kişilik köy kahvaltıdından söylemiş haliyle bir tane su böreği gelmiş gerçi o kahvaltı 2 kişiye yeter gibi ama 2 kişinin de iştahı yerinde gibi, orda bir de minik gözlememiş bir şey olacak onu da kız yeseydi keşke .
Adam nezaketsiz ve kaba
Kız pasif ve piremses ayrıca daha adamı tanımdan bu adamla evlenilir mi kafasında olduğu için de Kezban
Etiketlememi yaptım içim rahat eyyorlamam bu kadar
Ayrıca kız adamdan hoşlanmamış ama adamın da benden hoşlanmadın mu nasıl olur dediğini sanmıyorum
  • limoncello  (14.12.15 22:12:28)
bence kız haklıydı ya. büyütmüş olayı falan dediler de, zaten küçük meselelerden büyük sorunlar çıkar. bi böreğin lafını yapmışsa adam cimri+düşüncesizdir bence.

  • buffy de vampir sayılır  (14.12.15 22:14:36)
bence burdaki kimse istanbuldaki işletmecilerin serpme kahvaltısını bilmiyor. iki kişiyi değil bir kişiyi doyurmaz o arkadaşlar.
kaldı ki nezaket gereği paylaşırsın önüne geleni, ister upcoming sevgilin olsun ister masadaki bir yabancı. o hayır dese dahi sorman gerekir, bizde böyle öğretilir. kız serzenişinde her türlü haklı ama yine de sözlükteki her boku eleştirmeye yer arayan linçci işsizlere özelini paylaşıp akıl danışmış olduğu için bi salaklığı da mevcut tabiki.

  • çaykovski  (14.12.15 22:17:20 ~ 22:17:54)
çay konusunda aceminick e ben de kırgınım :( ne vardı o kadar büyütecek.

ama börek konusunda haklı. till the end.
  • buffy de vampir sayılır  (14.12.15 22:19:52)
@çaykovski, bizin geçen beşiktaşta 3 kişi doyduk yav bi serpme kahvaltıylan :(

yanına sucuk ve pişi söyledik gerçi de, zeytinin yarısı, nutellanın %90'ı tereyağının %90'ı vs falan hep kaldı.
  • noluyo yaa  (14.12.15 22:21:37)
kızı gömmeye gerek yok.

ilk kez yemeğe gidiyorsun, karşındakinin huyunu suyunu bilmiyorsun, o halde böreği önce karşı tarafa teklif edeceksin, kız yemiyorsa rahat rahat yiyeceksin.

çay olayında kız ne kadar abartılıysa, börekte o kadar haklıydı.
  • wilhelmwasmuss  (14.12.15 22:24:31)
Adam kızı kaçırmak için öyle davranmış, kız bildiğin kezban amk o kadar börek meraklısıysan bi tane daha iste parasıyla değil mi adamı mı dövüyorlar bir taneden fazla isteyince.

  • angelus  (14.12.15 22:29:08)
Aileden sorumlu bakan boşuna dememiş kadın börek yapmayı bilmiyorsa o evlilik dagilmaya mahkumdur diye

  • all girls dream  (14.12.15 22:30:03)
-----ISPANAKLI KOL BÖREĞİ TARİFİ------

Malzemeler:

5 adet yufka
İç sosu:

1 su bardağı süt
Yarım su bardağı sıvı yağ
1 yumurta
İç harcı:

Yarım kilo ıspanak
2 adet kuru soğan
1 tatlı kaşığı salça
Baharatlar
Tuz
Üzeri için:

1 yumurta

İç sos için malzemeleri karıştıralım.
İç harç için, kuru soğanı kavuralım yıkanmış ve saplarından ayrılan ıspanak yapraklarını doğrayıp tavaya ekleyelim .Salça, tuz ve baharatları da ilave edip 10 dakika kavuralım .Ocaktan alalım.
Bir yufkayı tezgaha serelim üzerine iç sos gezdirelim sonra uzunlamasına iç harçtan yayayım rulo gibi sarıp tepsiye dizelim .Diğer yufkalar için de aynı işlemi yapıp dolayarak dizelim. Üzerine yumurta sürüp kızarana kadar 200 derecede pişirelim.
Afiyet olsun.
  • neferkitty  (14.12.15 22:32:36 ~ 22:33:01)
@neferkitty
olay su böreği..

  • dedim dedim de kime dedim  (14.12.15 22:37:35)
adam kadını dehlemek istemiş çok net.

  • teritori  (14.12.15 22:39:00)
Neferkitty; Bi gün yap da yiyelim. Gerçi fırının ocağın falan da yok her gün pizza yemekten göbek yaptık.

  • angelus  (14.12.15 22:42:25)
sesli de gulemiyorum ofisteyim :( ben de kacirmisim ya, bari bunu silmeyin, aksam bi daha okurum.

  • jimicik  (15.12.15 16:43:34)