anime önerisi

sevdiceği animeye alıştırma sürecindeyim. heidi ile yumuşak bi giriş yaptık, peşinden dragon ball devirdik, şimdi pokemonla ilerliyoruz. aklımızda naruto, one piece, bleach ve death note var. bunlar arasında sıralamayı nasıl yapalım? aralara da miyazaki filmleri serpiştiriyorum fırsat buldukça. studyo ghibliden çıkan ne varsa listeye ekledim. bunlar dışında da mutlaka izle diyebileceğiniz animeler var mı?

one piece kesinlikle. death note'u da izledim, bleach ve naruto'yu bilmiyorum ama bir noktadan sonra one piece bir pazar ritüeli haline geliyor. sadece bazı bölümlerde fazla belgesele bağlamıştı - 250-300 arası galiba. onlar dışında çok iyi bence.

  • duseyazar  (08.12.15 14:26:42)
death note aralarında en kısa olanı. onunla başlayabilirsiniz. çok sağlamdır.
naruto güzeldir. naruto ve naruto shippuuden diye iki kısım var. ilkinde küçük çocuk, ikinci kısmında genç hali.

yazdıklarına ek olarak ghost in the shell, samurai champloo, full metal panic.
kanlı ve kesmeli olanlar: hellsing, berserk, elfen lied (bu bayağı güzeldi), attack on titan.
  • puc  (08.12.15 14:46:10)
Kino no tabi
Fullmetal alchemist broterhood
Psycho-pass
  • glamdr1ng  (08.12.15 14:56:55)
tengen toppa gurren lagann
nanatsu no taizai

  • inheritance  (08.12.15 14:59:02)
high school dxd

  • bobinhoo  (08.12.15 15:17:43)
sevdicek kadın galiba, ben elfen lied ve fma ya bayılmıştım.

  • freya  (08.12.15 15:38:40)
sevdicek kadınsa lovely complex. önerilen animelerin hiçbirini beğenmemişken, beni alıştırmaya çalışan kişi artık umudunu kesmişken animeci yapan bu oldu.

  • mesgul ve huzursuz  (08.12.15 16:53:25)
FMA: Brotherhood +1000000000
Ghost in the Shell +1
Cowboy Bebop

Nana olabilir bir de ama sonu tam bitmiyordu, yaratıcısı hastalandığından mangası artık çıkmıyordu o yüzden animesi de yarım kaldı, yine de güzeldir
  • peki madem  (08.12.15 16:59:55)
steins;gate

  • sterimar  (08.12.15 18:46:44)
orjinal bir konu işleyişi ve hikaye açısından baccano mutlaka listene ekle,biraz daha duygusal böyle sevimli içten bir anime arıyorsan da Natsume Yuujinchou kesinlikle tavsiye ederim.

son zamanlarda takip ettiğim en iyi anime de onepunch man buna da bir bak pişman olmazsın.
  • sealth  (08.12.15 19:34:29)
Lovely Complex

  • ginevra molly potter  (09.12.15 21:57:51)