[]

cüzdanım çalındı ehliyetle ne yapabilirler

kredi kartlarımı iptal ettirdim. yeni ehliyet başvurusu da yaptım. şimdiye kadar bütün işlemlerimde ben ehliyetimi kullanıyordum noter vb benim ehliyetimle ne yapabilirler?
 
ceza yiyip çevirmede seninkini gösterip sana iteleyebilirler. karakoldan kayıp ettiğine dair tutanak da tuttur ve sakla. yarın ceza kesildiğinde götürüp gösterip sildirebilirsin.


  • bana da mi lolo  (08.12.15 10:31:48) 
ehliyet ile yeni telefon hattı alabilirler, hatta o hat üzerine de bir iphone alabilirler.


  • kafkef  (08.12.15 10:51:08) 
Kimlik fotokopisiyle hat cikarip kredi karti alip kredi cektiklerini anlatan bi entry vardi sozlukte.


  • stereoseyfi  (08.12.15 10:56:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.