windows.old sorusu

ben yeni bilgisayar topladım, windows 10 kurdum 120 gb'lık ssd'ye. 1 hafta falan oluyor. birkaç kez bildirim geldi yer açmak için eski windows'u silin falan diye, takmadım eski windows yok zaten dedim. tekrar tekrar gelince tıkladım bir baktım 18 gb'lık windows.old dosyası var. bu ne ola ki? sileceğim zaten ama merak ettim sadece ne alaka diye.

Eski Windows kurulumnu yedeklemiş Windows 10 kurulumu.
Sil gitsin.

  • godless frog  (05.12.15 00:48:58)
yav şimdi aklıma geldi windowsu kurduktan sonra backup yapmıştım o galiba bu old.

  • signore  (05.12.15 01:02:05)
o değil.
kurulum kendi kendine windows.old bırakıyor. Bir şey olursa geri alınabilsin diye. Sil sen.

  • godless frog  (05.12.15 01:04:19)
disk temizleme yaparsan, o da siliniyor zaten. Eski windowsla falan alakası yok. Sıfırdan temiz windows 10 kursan da oluyor o klasör.

  • yavuzsyildiz  (05.12.15 01:11:09)
temiz kurulum yap hocam. eski windowsu update ederek yada üzerine yeni win kurarak kullanma. daha yavaş çalışır.

  • morcivert  (05.12.15 10:50:35)
bundan temiz kurulum mu var? sıfır bilgisayara windows kurdum daha temizi nedir :)

  • signore  (05.12.15 14:05:38)