[]

Noele nereye gidelim?

selam,

avrupa'da yasayan genc cift icin noel zamani (22 aralik - 2 ocak) arasi gidecek mekan ariyoruz. avrupa'da her yere giris hakkimiz var, dunyanin geri kalani icin ise bildiginiz turk pasaportu. istenilenler ise soyle:

1) havasi bu mevsimde guzel olsun. yagmur, kar, camur cekemeyiz
2) teror, savas falan olmasin
3) cok asiri pahali olmasin
4) gezicek, gorucek yer, aktivite falan olsun ki sikilmayalim
5) gece hayati olmasa da olur
6) egzantrik (dogu kulturu, guney amerika mesela) olursa daha guzel olur

tavsiye varsa alabiliriz.

tesekkurler

 
italya'ya gidin.


  • allanpoe  (03.12.15 22:55:59) 
bu aralar havasi kotu degil mi italya'nin?


  • gerard  (03.12.15 22:56:52) 
gitmedim ama fas.


  • efreet sultan  (03.12.15 22:59:22) 
biz geçen sene aralık ın ilk haftası bologna + floransa yaptık. iyiydi valla deli gibi soğuk yoktu. yağmur vardı ama şansımıza gece yağdı gündüze kalmadı. yani avrupada zaten kar, çamur yiyeceksin illa ki. güney amerikaya kadar uzanıyorsanız atlayın meksikaya gidin. epeyce eğlenirsiniz seversiniz. ucuz hem.


  • liriamer  (03.12.15 23:00:16) 
Yozgat


  • ssiradanbirigibi  (03.12.15 23:13:36) 
italya'nın en güzel havaları bence ne çok soğuk ne sıcak, serin bir hava. güneşliyse de şahane.


  • sayns  (03.12.15 23:14:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.