Uygun fiyatlı nemlendirici önerisi

T bölgesi yağlı ve gözenekli cildimi daha da yağlandırmayacak aynı zamanda Ankara soğuğundan da koruyacak uygun fiyatlı nemlendirici tavsiyesi. Kadın 26. Teşekkürler

Erkeğim söyliim ama kendime bakarım ;) aloavera ürünleri kullan merak etme satıcısı değilim ama yağlardan kurtulmak istiyorsan garnier tek geçerim ;) ankarada da işe yarıyor kullanmaya devam .

  • .sosyolog.  (02.12.15 21:10:16)
bepanthen krem. merhem ya da plus değil. sadece krem.

  • avagadro  (02.12.15 21:16:00)
Bepanthen krem bildiğim kadarıyla üretilmiyor bepanthol oldu adı ve içeriği değişti. Sadece bepanthen plus var o da sivilce yapar cildinde. Orta düzey bir şey olabiliyorsa biodermanın sebium serisinin nemlendiricilerine bakabilirsin. İnternette fiyatları çok daha uygun.

  • whysoweird  (02.12.15 22:24:06)
Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Oil-Free Moisturiser
Uygun fiyatlı. Bundan çok memnun olan arkadaşlarım var ama bence gözenekler için la roche posay effaclar duo.

  • Domuz  (03.12.15 05:42:03)
loreal skin perfection nemlendirici krem aldım. memnunum tavsiye ederim.

edit: cilt tipim aynı. t bölgesi yağlı.
  • jrixy  (03.12.15 09:04:06 ~ 09:04:35)