[]

Çok üzgünüm ve çok yalnızım

Odamdan çıkmadan ne yapsam içim rahatlasa? Uyuyamıyorum, odaklanamıyorum, zaman geçmiyor, boğuluyorum.
 
cok sevdigin bir dizi varsa eski bolumlerine bakabilirsin
online alisveris ile para harcayabilirsin
youtubeda sacma sapan kanallar var ingilizcen varsa izleyebilirsin (angry grandpa gibi)
  • sinatra  (01.12.15 19:53:32) 
Bi çay koy içelim.


  • rhan  (01.12.15 20:12:36) 
odandan çıkmadığın sürece değişen hiçbir şey olmayacak. odanda yaptığın hiçbir şey bunu değiştirmeyecek. çık dışarıya hava al. hatta çağır bi arkadaşını iki tek atın.


  • air  (01.12.15 20:21:43) 
m.youtube.com
Bu yarışmayı izlemek iyi gelir belki ben çok eğleniyorum izlerken

  • piszenci  (01.12.15 20:21:55) 
Odandan çık.


  • arnold schwarzeneger  (02.12.15 08:23:03) 
Ruh halleri mekanlara siniyor, odandan çık. Değişiklik iyidir, açık hava daha iyidir. Yakınlarda deniz varsa gemiye bin. Kalabalığa karış, önceyi ve sonrayı bırak içinde bulunduğun ana bak. Ayrıca tanımadığın insanlar için birşeyler yapmayı deneyebilirsin.


  • harvey  (02.12.15 08:56:00) 
koyverme. şimdi sırası değil.
önceki duyuruna göre sanıyorum boşanma aşamasındasın. çocuğun da var anladığım kadarıyla. önemli bir karar aşamasındasın, atladığın şeyler olur sonra toparlaman çok zor olur belki de toparlayamazsın.
kalk silkin önce bi. moral bozukluğuyla alınan kararlar sağlıklı olmaz.

önce derin bir nefes al, bi duş al, giyin kuşan kendine özen göster. bütün o olumsuz duygulardan, düşüncelerden silkin, kendini yenile bi. çık yürü, sahile git, cafeye git...
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (02.12.15 11:12:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.