turk telekom kac günde kapanir

ttnet telefon kapattirip superonline yalına geceyim diyorum. yarın başvurulsa anında kapanir mı. yoksa diger ayın da sabit ücretini vs alirlar mı?

fatura kesim tarihine kadar açık kalır diye düşünüyorum.

  • paradoxical  (29.11.15 23:37:41)
Hayır fatura kesim tarihine kadar açık kalmaz. Kendimden örnek vereyim 7 ekimde kapatma işlemini için gerekli belgeleri imzalamıştım, bir kaç gün sonra "neden kapatıyorsunuz kapatmayın" diye aramışlardı ama ısrarlara rağmen "işlemi başlattığım günden itibaren başlayarak kapatmanızı istiyorum" demiştim. Öyle de oldu. Normalde 16 tl gelen fatura 3 lira gelmişti.

  • clones  (30.11.15 00:03:47 ~ 00:05:07)
adsl ise zahmet etmeyin. telefon kapanirsa superonline de kesiliyor. superonline'nin yalin interneti oyle pek yalin degil. kendimden biliyorum.

  • uuth  (30.11.15 08:28:34)
@uuth nasıl yani biraz acar mısınız. Sunu düşünüyordum ben de
m.superonline.net

Ttnetinkinde galiba extradan aylık 5 6 lira ödeniyomus
  • sylow  (30.11.15 08:45:19)
@sylow şöyle anlatiim
ttnet adsl'i superonline yalın'a taşıdım. bi süre sonra madem yalın gidiim telekomdaki telefonu iptal ettiriym dedim, iptal ettirdim. anında internet kesildi. superonline ile konuştum "ama telefonu iptal ettirmişsiniz???" dedi. e hani yalındı falan dedim kem küm ettiler, lanet olsun dedim açtırdım yine telefonu. internet geldi. yalın internet veremiyor bunlar.

sonra telekom kaynaklı bir arıza oldu, 1 ay internetim yoktu. iptal ettirdim. telekom kaynaklı sorunlar bizi ırgalamaz deyip 200 lira cayma bedeli sapladılar.

aman diyeyim abicim. fiber ise hiç durma geç ama adsl için bulaşma bunlara.
  • uuth  (30.11.15 09:49:21)