[]

ist-newark uçuşu için british air mi swiss air mi air france mı?

bu firmalarla ilgili görüşleriniz neler, tercihiniz hangisi olur?
 
Britishle transit vizeye filan gerek olabilir, aman diyim kontrol edin. Onun disinda swiss lufthansa markasi, star alliance vs.


  • kuehles blondes  (24.11.15 21:36:14) 
klm yokmu?


  • anonymice  (24.11.15 21:37:22) 
klm delta ile çalışıyor. bir de gidiş süresi diğer alternatiflere göre 3 saat uzun.


  • holydreamer  (24.11.15 21:42:17) 
Swiss air. En sevdiğim havayolu şirketlerinden biridir.


  • fraise  (24.11.15 21:52:08) 
Bu secimi frequent flyer programina gore de yapabilirsiniz. Miles&smiles vb star alliance ise swiss, skyteam ise airfrance, oneworld ise british (bunda yaniliyor olabilirim)

Ben su ana kadar klm ve delta ile uctum amerikaya. Delta felaket, klm cok tatliydi. Ama arada saat ve sure farki var demissiniz. Bu durumda ben de swiss i tercih ederdim.
Hem fransa karisik hem de charles de gaulle havalimani -bence- bir felaket.
  • kuehles blondes  (24.11.15 22:11:50) 
air france ile geldim 1 ay önce. koltuk aralığı ve koltuk arkası sistemi güzeldi. yemek THY kadar güzel değil tabi ki ama yeterli.

british air ile de uçtum koltuk arkası sistemi yoktu. koltuklar pegasus gibiydi ve yemek gerçekten çok kötüydü.

delta çok tuhaf. şansınız varsa iyi oluyor. bana en kötü zamanı denk geldi sanırım.
  • allanpoe  (24.11.15 22:27:28 ~ 22:29:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.