Star wars

ben hiç star wars doğru düzgün izlemedim. şu yeni filmisi çıkmadan seriyi baştan bi hatırlayayım istiyorum. hangilerini hangi sırayla izleyeyim. bi de buna özgü derin bir felsefesi var diyorlar. nedir bu felsefe?

tişikkirler.

artık bunu sormayın
4-5-6-1-2-3 şeklinde izlemen lazım

  • sta  (21.11.15 22:11:59)
123456 derken star wars 1 starwars 2... mi kassettiğiniz? ayy çok cahilim. yanıtlarsanız sevinirim.

  • bıdıbıdı  (21.11.15 22:20:04)
yayınlanma tarihlerine göre izle.

  • washe  (21.11.15 22:22:25)
sıkılacaksan hiç izleme. kesinlikle ve kesinlikle yapım yılına göre izlenmeli. -geçen hafta 6. turu bitirmiş birisi.

  • washe  (21.11.15 22:29:13)
seri olarak yayınlanan her şey, yayınlanma tarihine göre izlenmeli, okunmalı, oynanmalıdır.

  • hipogrif  (22.11.15 00:52:47)
ben de bu durumdaydim yapim yilina gore izletti arkadas. sevdigim birine asla bunu onermem ben. adam once ilk 3 filmi cekmis, sonra bu uclu tutunca da bunun oncesini konu alan 3 film daha cekmis iste ozet bu. cekilme yilina degil hikayenin kronolojik sirasina gore izle yani.

  • hjarteblod  (22.11.15 01:07:33)
"sonra bu uclu tutunca da bunun oncesini konu alan 3 film daha cekmis"
Hikayenin ortasından başlamak bi taktik evet, ama adamın aklında bu plan en başından beri var ki ilk filmin adı "bölüm 4" ;) tuttu diye sonradan uydurmamış yani.

  • rodriguez2  (22.11.15 01:32:26)
@rodriguez2, :) mutlaka oyledir yahu star wars'tan bahsediyoruz, da, duyuru sahibine aciklamam gerekiyordu siralamanin neye gore oldugunu. farzi misal yani.

  • hjarteblod  (22.11.15 01:47:06)
ulan gene mi bu soru? abi inanmıyorum "hangi sırayla izleyeyim" diye soracak bu kadar çok insan olduğuna, kesin aynı kişi defalarca sorup trollüyo bizi.

  • gezgin rocker  (22.11.15 19:50:09)
Merhaba arkadaşlar, biraz uzun zaman almış dönmem :) cevaplar için teşekkürler ve ben seriyi yayınlanma tarihine göre izledim.

  • bıdıbıdı  (21.02.16 08:28:11)
coktan izlemissiniz ama yillar once burada bu konu yine tartisiliyorken birisi gelip 4-5-6-1-2-3-4-5-6 yazmisti da onu hatirladim. bence en dogrusu bu.

  • hopeless  (21.02.16 08:34:26)
olabilir çünkü o kadar uzun uzun filmleri izledikten sonra insan tekrar başa dönme isteği duyuyor.

  • bıdıbıdı  (21.02.16 09:07:56)