[]

Sözlükte Yeşillendirsin tarzı tavsiye isteyen bilgi vermekten uzak entryler

Bir konu hakkında bilgi almak için giriyorum yapıp sevdiğimdir yazan mı ararsın bulamadığımdır bulan yesillendirsin yazan mı ama bilgi ararsan yoktur. Bu tiplere cidden cevap mı yağıyor anlamadım ki adam olsalar cevap alınca editlerler buymuş işin doğrusu diye. ben onların subjektif çöp olan yazılarını okuyup sinir krizi geçirmek zorunda mıyım. Bu tipler duyurunun varlığından habersiz mi yoksa pislik olsun diye mi böyle boş beleş entryler giriyorlar anlamış değilim ve yönetim niye ses çıkarmıyor bu duruma.
 
çaba harcamak istemiyorlar. armut piş ağzıma düşsüncüler. mesela bir maç başlığında milyon tane link paylaşılıyor. mal herif başlık içinde ara'da linkler diye seçenek var ona tıklasa her şey önüne serilecek, hala gelip "buz gibi link eşliğinde izlemek istediğim maç :(" yazıyor.

sözlük iyiden iyiye mal kaynamaya başladı.
  • kuul  (21.11.15 04:41:09) 
Ben o başlıkta yazmış olan yazarlara soruyordum çoğu da kısa zamanda dönüyorlardı.


  • buffy de vampir sayılır  (21.11.15 04:47:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.