Boğulma vakaları ve vefat.

Bu vakalarda beden şişiyor ya
Ne olursa beden şişmez?

Babamı kaybettik de denize atmış kendini hiç şişmemiş en ufak bi yerde bile yoktu. Bi tek Sol kaş üstü çökmüş bi parmak kalınlığında sonra onun üzerinde kocaman şişlik var. Başka hiç bi yerinde en ufak çizik morluk yok sadece dudakları morarmış

Otopsiyi 1.5 ay sonra alacağım. Net bi ölüm saati vermediler

Öncelikle başınız sağolsun. suda çok fazla durmamışsa bedeni şişmeyebilir.

  • yatagants  (15.11.15 23:11:10)
İki saatte ya da 3 saatte kıyıdan 400 m açığa gidebilir mi Ege de?

  • indescribable  (15.11.15 23:12:10)
başın sağolsun indescribable.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (15.11.15 23:15:38)
başın sağolsun üzüldüm.

  • ketcapli dondurma  (15.11.15 23:42:16)
boğulma vakasında değil de su içinde uzun süre kalma durumlarında şişiyor olması lazım. teknik kısmını bilmiyorum. yıllar önceki endonezyadaki çok büyük tsunamide uzun süre sonra bulunan merhumların fotoğraflarını görmüştüm. ama uzun süre suyun 'altında' kalmışlardı. rahmetli (başınız sağolsun) su yüzeyinde 2-3 saat durduysa çok değişiklik olmayabilir. sonuçta bazen biz de denize girip 2-3 saat takılıyoruz suda. parmaklarımız buruşmaya başlıyor ama aşırı şişme olmuyor. ama dediğim gibi, teknik kısmını bilmiyorum.

  • icim urperiyor  (15.11.15 23:49:55)
başınız sağolsun, allah sabır versin

  • gazozailacatmauzmani  (15.11.15 23:53:23)
başınız sağolsun allah sabır versin

  • güneyli çocuk  (15.11.15 23:58:29)
Allah sabırlar versin dostum. bedenin şişmesi aslında bağışıklık sistemi tarafından (artık) baskılanamayan bakterilerin hızla çoğalması ve bunun sonucu olarak içeride çeşitli gazlar üretmesi ile ilgilidir ve hem karada hem suda bu durum olur. tamamen zamanla ilgili.

  • kaichi  (16.11.15 00:08:08)
Başınız sağ olsun.
Burdan alacağın bilgiler yanıltıcı olur, hiç karıştırma.

  • bigbadabum  (16.11.15 07:07:31)
başın sağ olsun indescribable :(

  • dessy  (16.11.15 08:06:06)