Ben geldim ve size güzel haberlerim var!

Bildiğiniz üzere Hakkari Yüksekova’da ihtiyacı olan bir okulda bir anasınıfı açtık. Sınıf şu durumdaydı: tinypic.com
Hızlı resim linki ise: hizliresim.com

Son durumu görmek için sizi şöyle alayım:
tinypic.com

Tinypic göremiyorsanız, hızlı resim linkleri ise:
hizliresim.com

Gönderdiğiniz oyuncaklar, kitaplar, çalışma kitapları, mobilyalar ve diğer herşey için çok teşekkür ederiz! Öğrenciler eğitime başladı. Hatta haftasonu bile okula gitmek isteyen öğrencilerin olduğunu duydum :)

Bu okulda çok fazla sayıda engelli öğrenci de var, engelli sınıfı için de birkaç ihtiyaçları var, ilerleyen dönemlerde ona da el atma niyetindeydim. Değerli yardımlarınızı bu çocuklardan esirgemezseniz seviniriz.

Dünya sadece paylaştıkça güzel.

Sevgiler, saygılar,
dessy

Not: Modlar, birkaç gün üstte kalabilir mi acaba? Yardımcı olan arkadaşların bu mutluluğu tatmasını isterim. Hem duyuru olarak neler yapabildiğimizi herkes görmüş olur :)

EDIT: Soru olarak çevirdim çünkü duyurular 1 ay sonra siliniyor, sonra ben haldır haldır eski verileri bulmaya çalışıyorum, hoş olmuyor compu :)

gereksiz bir çaba olmuş

  • cevizlikarpuz  (12.11.15 15:48:28)
cok guzel olmus, ellerinize saglik.
gecenlerde bi sahtekar uretici durumu vardi, yollamiyordu urunu, orasi icin ugrastiginiz okul mu.

hayirli olsun
  • jedilance  (12.11.15 15:53:00)
jedilance, aynen! gönderdi sonradan üretici, sıkıntı kalmadı. baya bir küfür yedik ama :D

  • dessy  (12.11.15 15:54:36)
harika ya:) çok uğraştın ama sonuç süper olmuş:) emeğine sağlık.

  • peggy  (12.11.15 16:04:30)
helal valla. engelli cocuklar icin neler lazim, ogrenebilir miyiz ?

  • evimin paspasi  (12.11.15 21:42:56)
Çok güzel olmuş! Çok uğraştın ama değmiş, çok teşekkürler!

  • aychovsky  (12.11.15 21:42:57)
Hepinize çok teşekkür ederim :) Hepinizin desteğiyle oldu malum.

evimin paspasi, engelli sınıfı için gerekli olan ihtiyaç listesini okulun müdür yardımcısı çıkaracak, iletince mutlaka yazarım buradan da.
  • dessy  (12.11.15 21:50:29)
@dessy tamamdir, beklemedeyiz.

  • evimin paspasi  (12.11.15 22:43:42)
emeğinize sağlık gerçekten de. arada sinir harbi de yaşadınız. bu işin takip kısmı en zor ve önemli aşama olsa gerek, helal olsun. çocuklara da hayırlı olsun okulları :)

  • godoşu beklerken  (12.11.15 22:59:34)
eline emeğine sağlık, çocukların gözlerin içi gülüyor.
hızlıresim- sondan 4. resimdeki beyaz elbiseli pembiş çoraplının pozuna bittim :)

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (12.11.15 23:33:00)
Hayırlı olsun dessy, her şey çok güzel olmuş emeklerine sağlık :)

  • ekaterina  (13.11.15 03:31:21)
gereksiz insanların bu çalışmayı gereksiz bulmasında sorun yok. siz öyle görebilirsiniz. benim yeni haberim oluyor bu projeden. hatta size kitap konusunda yardımcı olmak isterim. resulyilmaz@gmail.com adresine mail atabilir misiniz?

  • nihavent uvertur  (13.11.15 15:18:08)
yüzlerindeki mutluluk^^

  • cikolata selalesi  (13.11.15 15:32:33)
tebrik ederim.
yapılan işin karşısında teşekkür çok cılız kaldı farkındayım.

  • izmirlimuh  (13.11.15 15:42:06)
aferin.

  • [silinmiş]  (13.11.15 15:43:02)
yahu ne azı, nolüyö?

Aferin ise hepimize aferin. Teşekkürse hepimize teşekkür.

nihavent uvertur, çok teşekkürler! kitaplara ihtiyaç kalmadı, şuan için ihtiyaçlar karşılandı o okula ama dilerseniz yine aynı bölgeden yine kitap ihtiyacı olan bir okul bulmanıza yardımcı olmaya çalışabilirim.
  • dessy  (13.11.15 16:04:50)
ne güzel. çok sevindim. vesile olandan, maddi yardımda bulunan herkesten allah razı olsun.

çocuk sevindirmek gibisi var mı?..
  • mermize  (13.11.15 16:09:23)
hiç bir katkım olamasa da duyuruda gelişmeleri sık sık takip ediyordum. Çocukların yüzündeki mutluluğu görünce daha bir mutlu oldum. Gerçekten buraya teşekkürler yazmak yetmez ama teşekkürler :)

  • borumu  (17.11.15 22:22:15)
Arkadaşlar, şöyle bir gelişme var: www.eksiduyuru.com

  • dessy  (23.11.15 18:24:10)
harika olmuş. mutlu oldum :)

  • sayns  (23.11.15 18:28:30)