Erkeklere Anket

Yüz ve kalp güzelliklerini bir tutacak olursak :p

Uzun boylu (1.70 ve üzeri), kolları bacakları ince, poposu ve memesi az olan, daha düz kız mı;
Orta boylu (1.60-1.69 arası), meme ve poposu daha belirgin olan, ince belli fit kız mı?

Bi de neden?

Haydi bakalım :d

İlerde salacağını düşünerek uzun boylu tercihimdir.
Not: yatırım tavsiyesi değildir.

  • rhan  (12.11.15 08:37:29)
Türkiye'de kadınlarda o bahsettiğin orta boylu aralığı gayet ideal bir aralık hala. Ama kilo almaya müsait, o belirgin dediğin bölgeler balık eti kıvamındaysa direk uzun boylu olan derim. Yani kısacası zayıf/fit olana evet, popo ve memesi de orantılı büyüklükteyse ekstra puan kazandırdığı için orta boylu olan. Kadında boy, orta/orta-uzun boylu erkekler için önem sırasında aşağılardadır bence.

  • Abdurrahman  (12.11.15 08:43:12 ~ 08:43:46)
1.60-70 bence çok uzun olmuş kıyaslama açısından çünkü ülkede bulunan güzel kızların %80'i bu boy aralığında. dolayısıyla erkeğe kısa gelen bir boy değil, haksız rekabet var yani. sanırım uzun ama seksi değil vs. kısa ama seksi karşılaştırması yapmak istedin. kısa kızın ortalamasını 1.50-60 yaparsan daha adil olur bence çünkü bu halde çoğunluk 160-70 arası seksi kızı seçer. ben de öyle seçerim mesela. ama iş 150'lere inerse 70'lik kızı seçerim.

  • baba jo  (12.11.15 08:44:34 ~ 08:45:31)
Seksilik karşılaştırması yapmak istemedim, sonuçta hangisini seksi bulacağınız çok öznel bir kavram.

Kıyaslamasını yapmak istediğim şey kısa ve uzun boy arası karşılaştırma da değildi.

"Orta" ve "uzun" fizik arasında düz ya da kıvrımlı olmanın etkisini ya da boy farkının buradaki avantaj/dezavantajının ne kadar fazla olduğunu ölçmek istedim :)

Bu arada orta boylu olanın neden illa şişmanlayacağını düşünüyosunuz olm :D Fit dedik kıza. Balık etli filan değil. Memesi poposu var ama bel, kol vs ince diye düşüneceksiniz :D Uzun olan da şişmanlamıyo. Dallandırıp budaklandırmayın :D
  • pandispanya  (12.11.15 08:47:50 ~ 08:48:54)
zeki olanı.

en önemli seks organı beyindir.
  • izmirlimuh  (12.11.15 08:49:47)
Bu nasil karsilastirma. Romantikler gittikten sonra okunmasi uzerine cevap veriyorum.

Tabii ki ikincisi.
  • floydian  (12.11.15 08:56:22)
hee anladım. yani genel olarak türk erkeklerinin de boyu uzun olmadığı için bu durumda boyun pek avantajı yok bence. kız vücuden seksi, e hobbit de değil; daha ne olsun!
bi de uzun kızların vücudu kıvrımsız dolgunsuz olunca hepten fasulye sırığına benziyorlar. en azından biraz götsel biçim lazım.

  • baba jo  (12.11.15 08:57:14 ~ 08:57:51)
ikincisi abla..

erkeğin şehvet duygusunu ortaya çıkaran şeyler o dediğin uzuvların belirgin olması.. brazzers, bangbross neden koca memeli koca kalçalı hatunları sürekli oynatıyor ? Ben 2 yi seçerdim.
  • joehigashi  (12.11.15 09:15:03 ~ 09:18:11)
Kızları pazardan mal seçer gibi seçmiyorum sorry ya :( yine de bir kilo alacaksak 10 dk konuşur hangisi daha aklı başında görünüyorsa ondan isterdim

  • i ve been mistreated  (12.11.15 09:25:50)
Ikincisi
Bir kadindan meme ile kalcayi cikarsak geriye ne kaliyo Ki zaten

  • baldur2  (12.11.15 09:56:29)
Minyonseverim, tercihim belli.

  • arnold schwarzeneger  (12.11.15 10:04:03)
ben zaten 1.74'üm fazla uzun olmasına gerek yok :)

meme, popo önemli değil bu arada, kafalar denk olacaksa iki tip de olur.
  • livaneli kadir  (12.11.15 10:04:57)
Orta boylu (1.60-1.69 arası), meme ve poposu daha belirgin olan, ince belli fit kız

çünkü meme ve poposu daha belirgin :)
  • dafuq  (12.11.15 10:06:50)
1.69'da olumlu da 180 cm elbette tercih sebebi. benim kadar oluyor topukluyla oyş ne güzel herkesi döveriz

  • jangling jack  (12.11.15 10:30:51)
chubby/balık etli nerde? :)

şaka bir yana, gözlerimi kapadım ve elimden geldiğince karşımda bu iki kızı canlandırdım. bir ona, bir buna baktım. fakat sonra kimi ne için seçeceğimi bilmediğimi farkettim. soru bunu açıklamıyordu.

seks mi yapıcaktık? eğer öyleyse meme+popo. çünkü, işte.. daha ateşli.

yoksa sadece güzel bir muhabbet için mi bir araya gelicez? eğer buysa, zayıf olan. çünkü, zayıf ve uzun kadın "bana" daha zeki ve anlaşılabilir geliyor. öyle kodlamışım nedense. ateşli kadını ise daha sıradan diye kodlamışım.

belki de ciddi bir ilişki içindir? eğer öyleyse yine zayıf ve uzun kadın. çünkü, bir ilişkide seks ne kadar önemli bir faktör de olsa, mental tatminin daha belirleyici olduğunu düşünüyorum. (bkz. bir üst)

balık etliler bambaşka bir konu <3 onları hem sempatik, hem akıllı, hem de egoları ön planda olmayan seksi tavşanlar olarak algılıyorum çoğu zaman.
  • givemesomesubstance  (12.11.15 10:57:43)
Orta boylu

  • tirt star  (12.11.15 11:07:39)
evrende kapsamadığın kümeler olduğu için küstüm.

erkek olsaydım ikincisi derdim ama.
  • piremses  (12.11.15 11:10:23)
öyle ki 1.69 kız candır.

  • Alt4y  (12.11.15 11:11:48)
orta boylu kız tercihimdir, uzun boyluyu ne yapayım tahta gibi hele birde kürdan gibi bacakları varsa. Ayrıca meme ve popo büyümeleri kadınlık hormonu ile direk bağlantılı yani ne kadar meme o kadar dişi :)

  • blacKk  (12.11.15 11:14:36)
Benim için ikincide ideal kadın fiziği anlatıldığı için cevabım çok net.

Bunun üstüne bir de zeki olanı olunca 100 yıl sonra da yanında olsun istiyorsun. İstediğin kadar kazanova ol.
  • deliyimben  (12.11.15 13:18:04)
1.70 + zayıf kız, biraz komando eğitimi ile (yanlış anlaşılmasın squat, deadlift vs) poposu çıkar.

ikinci olarak, bu kızı illaki deniz kenarına vs götüreceğimi düşünerek, tatilin olmazsa olmazları birkenstock lar ile şu hale dönüşmemek için ;
i.dailymail.co.uk
(tamam abartmamak lazım bende 184 civarıyım ;)

üçüncüsü poposu yere yakın olandan korkacaksın diye bir atasözümüz var.
  • Northern Mariner  (12.11.15 17:09:32)
ilgi çekici bulmama yetecek ortalama bir güzelliğe sahip olması ön koşuluyla; kafa denkliği, karakter çok daha ön planda olan etkenler benim için; bu sağlandıktan sonra çok fark etmez ama illa birini tercih etmek gerekirse; orta boyluyu tercih ederim.

kısa boylu bir toplumuz zaten, ''orta boy'' rahatsızlık verecek ya da itecek bir şey değil.
  • wilhelmwasmuss  (12.11.15 17:21:16)

  • tosunpasa  (14.11.15 02:17:49)
tabi ki ikincisi :)

  • yüzyıllık yalnızlık  (14.11.15 15:32:41)
NO SS NO GÜVEN AND NO ANKET

  • patr  (14.11.15 16:00:38)
benim için bu soru "iskender mi yemek istersiniz yoksa küflenmiş kuru ekmek mi?" kadar anlamsız. hangi insan neden ilkini seçer, anlamıyorum. her yeri dümdüz, incecik, tahta gibi hatunları (aynı şekilde adamları da) çekici bulan insan sayısı çok çok azdır. dangalak şüşkoların uydurması bu hep. "hasta olan biz değiliz sizsiniz, tığ gibi olsun istiyosunuz, o çok sağlıksız bi kere!!!11!!" diye delirip, sanki millet açlıktan kırılan, kemikleri sayılan insanlara bayılıyormuş gibi bir izlenim yaratmaya çalışıyorlar. aq şüşkoları.

o yüzden tabii ki ikincisi. ben normalde uzun boylu, tam olarak "at gibi" dediğimiz hatunlara bayılırım ama 1.60 - 1.69 arası türkiye standartlarında özellikle hiç fena değil. yani 1.65'lik kız minyon veya minnak, efendime söyleyeyim kısa boylu görünmez benim gözüme. ince bel, fit vücut, meme, popo... yahu bu varken başka neyi isteyeceksin zaten?
  • der meister  (14.11.15 16:04:51)