Şu aletler uçuş kabinine alınır mı

cüzdanımda şunları taşıyorum; uçuş kabinine hangileri alınmaz. bıçak kesin alınmaz zaten de, diğerleri mesela?

bagaja verirsem sıkıntı olmaz sanırım.

1-cf.cdn1.zepo.in

2-productimages.knife-depot.com

3- odditymall.com

bunların 3ünüde alacaklarını sanmıyorum. Hele en sondaki çok sakıncalı. Ama tamamını bagaja verirseniz sorun olmaz.

  • hasansabbah  (09.11.15 10:34:43)
benim isviçre cakisi italya, belcika, ispanya vs. yerlerde gecti sadece fransa'da takildi. hatta parmak arasina alip, olcusune bakti ve kucuk geldi ama yine de sokmadilar ucaga. her sey olabilir.

  • evimin paspasi  (09.11.15 10:38:14)
hiçbirini kabine alamazsınız.

  • gokyuzu gibi  (09.11.15 10:43:08)
Çok tehlikeli bir yerde mi yaşıyorsunuz garibime gitti bu kadar delici aletle dolaşmak, ve evet almazlar.

  • i was made for you  (09.11.15 10:44:50)
Sanki hangisini alırlar desek onu alıp öyle bineceksin uçağa ve bir şey yapacaksın gibi :D nolur yapma bir şey :(

  • ekaterina  (09.11.15 11:02:33)
tirbüşonlu magneti almadılar bunların hiçbirisi geçmez

  • basond  (09.11.15 11:07:20)
düzgün kontrolden geciyorsan hicbirinin gecirilmemesi gerek.

  • aynadakiyabanci  (09.11.15 11:08:07)
üçünüde almazlar

  • all girls dream  (09.11.15 11:39:05)
3. sü harikaymış alabileceğim link atar mısın :D

çamaşırın arasına sıkış tepiş koyarsan görmeyebilirler ama risk.
  • mesgul ve huzursuz  (09.11.15 21:25:19)
Fransa ise takilabilir. Siki tutuyorlar orada.

  • stavro  (09.11.15 21:37:34)
@mesgul, hediye geldi.

  • arnatuile  (10.11.15 13:01:20)
bi uçuşta yanımda keman yapımı öğrencisi bi arkadaş vardı. onun da yanında
özel keman yapımında kullanılan kesici aletler vardı. italyaya gidiyorduk.
bavula koymamıştı arkadaş. dolayısyla xrayden geçerken polis durdurdu, sordu.
çok yalvardı arkadaşım vermemek için, sonunda polis hosteslere vermeye ikna oldu.
inince alırsınız hostesden dedi... biz de inince almayı unutup 2 saat havaalnında
thy ofisin açılmasını bekledik vs. sonra da bulamadık.
  • omonia  (10.11.15 13:31:52)
3ünün de alınmayacagını söyleyen olmadıysa ben söyleyebilirim. aklından bile geçirme.

  • durali  (10.11.15 13:34:07)