sözlükte dönen kaka yaptıktan sonra nasıl temizleniyorsunuz muhabbetleri:

iğrenç konu evet ama kaç gündür (hiç dahil olmadığım şekilde) insanlar şu konular hakkında konuşuyor sözlükte ve burada.. bende merak ettim herkes her şeyi garipsemiş geriye hiç bir şey kalmamış.

genel olarak bahsedilenler şunlar:

1- taharet musluğunu açıp kendi kendisine temizlenmesini bekleyenler
2- musluğu açıp eliyle temizleyenler
3- tuvalet kağıdını ıslatıp silenler
4- sadece tuvalet kağıdı kullananlar
5- tuvalet kağıdı ve ıslak mendil
6- önce eliyle sonra tuvalet kağıdıyla silenler
7- tuvalet kağıdı ile silip duş alanlar
8- temizlemeden öylece çıkanlar
9- diğer

sizin hangisi?

işsizlikten soruyorum sadece(bahsetme ihtiyacı hissettim nabıcan demeyin diye) bunlara denk geldim.

eksisozluk.com

www.eksiduyuru.com

nası la direk elinizi götünüze mi sürüyosunuz?

Taharat musluğunu açıyorum sonra kapatıp tuvalet kağıdıyla temizliyorum ben.
  • yatagants  (08.11.15 17:22:23)
1-5
evdeki tuvaletlerin muslukları mükemmel bir şekilde götüme göre ayarlı.

  • stereoseyfi  (08.11.15 17:26:51)
1 ve sonrasında 4

  • siradisi00  (08.11.15 17:28:19)
1+5 veya 7

  • shotgunwoman  (08.11.15 17:41:26)
milletin gotune bokuna niye bu kadar takti insanlar ben anlamiyorum.
yok cevap mevap.

  • chaotic good  (08.11.15 17:41:45 ~ 17:43:33)
Ben muslugu acip popomu saga sola cevirerek suyu gormesini sagliyorum sonra tuvalat kagidiyla siliyorum. Elimi surmem o ne oyle.

  • regina phalange  (08.11.15 17:46:17)
No alafranga öncelikle

Sonralıkla, tuvalet kağıdı ile temizlik

Dokunmadan su çarpma işlemi (suyu alıp alıp çarpmak)

Tuvalet kağıdı ile kurulama silinme

Umumi tuvalette ıslak mendil kullanımı
  • cecilia  (08.11.15 18:14:25)
elimle yapan bir tek benmişim, sanırım gizli bedevilik var.
sadece kağıtla falan temizlemeyi de denedim ama tam istediğim gibi temizlenmedi. mecbur elimle yıkayıp elimi de iki kere yıkarım. parazit marazit olmadı henüz ama olursa da bu alışkanlığı bırakmam zor.

  • cekilmis gayfe  (08.11.15 18:28:14 ~ 18:53:23)

(oto ve hali yikama)
  • trolleybus  (08.11.15 18:51:17)
sadece 7 bu arada hayatımda hiç taharet musluğu kullanmadım, o şekilde ne elin ne de poponun temizlenebileceğini sanmıyorum.

  • limoncello  (08.11.15 18:57:28 ~ 19:00:50)
Oturmuş milletin kötünü nasıl temizlediğini okuyorum 10 dakikadır ya niye böyle oldu :( ben söylemem kb iyi geceler:/ (8ler iğrençsiniz yavşaklar)

  • ssiradanbirigibi  (08.11.15 19:23:29)