taharet muslugu kullanmayanlarin gotu boklu mu?

Evetse neden kullanmiyorlar.

Hayirsa kullananlar kullanmayanlara neden gotu boklu diyor.

Ben icinden cikamadim.

ben soracaktım bu soruyu.

oğlum her gün duş alıyorum bende. temiz olmaz öyle lan. ama bir gün sadece tuvalet kağıdı ile deneyeceğim bir kez temizlemeyi bence de olmaz olm öyle şey.

bence adriana limanın götü boklu. angelina jolie'ninkinde de kuru tuvalet kağıdı parçaları var.
  • stevie  (04.11.15 19:57:18)
bence onlarin elleri boklu.

  • chaotic good  (04.11.15 20:06:11)
öcelikle biraz seviye sonralıkla kullanmıyorum çünkü bi kere şehirlerarası otobüste mola sırasında beni itfaiye hortumuyla ıslanmışa çevirdi. az daha otobüsü kaçırıyordum şansım yaver gitmese.

  • her gece aç  (04.11.15 20:08:39)
Helal be acemi gururumuzsun. Batinin ahlaksizligina ve pisligine boyun egmemeliyiz.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.11.15 20:18:00)
Ben avrudapayken (ehehe hep böyle demek istemişimdir), adamların nasıl sıçtığını öğrendim.

Öncelikle kuru tuvalet kağıdıyla siliyorlar, sonra da ıslak mendil gibi tuvalet kağıtları var, üç dört parça onunla temizleniyorlar. Islak mendil olmasa bir hiçler, en azından ben bir hiçtim.

Biz suya alışmışız bize temiz gibi gelmiyo ama sonuçta iki ay orada kalınca ben de alıştım. Bazen rahat edemeyip duşa giriyordum ama genel olarak idare edilebilen bir şey bizim için.

Bir artı yönü var ama, adamların tuvaletleri tertemiz. Taharet musluğu olmadığı için midir nedir, ortalığı batıracak bir şey de yok. Trende, barda, kafede, istasyonda, nerde tuvalet bulursan bul temiz lan. Keşke bizde de taharet musluğu olmasa dedim bi ara.
  • harzem  (04.11.15 20:44:54 ~ 20:45:18)
harzem knk bizde deligi tutturamayanlar saga sola isiyo ondan pis. gorgu yok bizde.

bence gotleri boklu degil.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (04.11.15 20:49:05)
evet boklu.
kullanmıyorlar çünkü boklular.

götü boklu diyorlar çünkü götleri boklu. biz boka bok, bokluya boklu demesini iyi biliriz. biz kiiiii...
  • kupigometa  (04.11.15 20:51:33)
Onlarinkini bilmiyorum ama Avrupa ulkelerinde ben de hep islak mendil kullandim. Hem de cok kullandim. Bence gercekten az da olsa malum yerleri diskili onlarin.

  • stavro  (04.11.15 21:45:10)
Fanteziler yapmadıkça olup olmamasının pek bir önemi yok.

  • Cursed Chico  (04.11.15 21:52:50)
gelin itiraf edelim ki götleri boklu. ıslak mendille falan olacak iş değil, hem o kadar mendile yazık, hem götümüzün ıslak mendil kokması saçma

  • dafuq  (04.11.15 22:06:19)
Vallahi sormayin, yurtdisinda islak mendile onemli para harcadim:) Insanin ici rahat etmiyor, her bir tuvalete gidiste bir paket gidiyor. Islak mendil de paali Avrupa'da:)

  • stavro  (04.11.15 22:08:35)
rus barlarında motoru bozduğuda en acı şekilde ispatlarsın bu durumu.

  • kargn  (04.11.15 22:09:59)
Uu beybi. Ne cok avrupalinin boklu gotunu gormus insan varmis.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (05.11.15 00:01:18)
eli boklu olacağına götü boklu olsun

  • ser-ra  (05.11.15 21:37:49)
Islak tuvalet kağıdı kullanıyordum ben umumi helalarda. Çantamda bulundururum. Herkesin boklu ellerini sürdüğü taharet musluklarını kullanmak içime sinmiyor. Ayrıyetten çantamda şu klozete konan pelur kağıtlarından da bulunur. Takıntılıyım bu konuda evet. :(

Sonra baktım, süper temizliyor ıslak tuvalet kağıdı evde de kullanmaya başladım. Şimdi sonunu cevabını veriyorum, taharet musluğu kullanmıyorum. Götüm boklu değil.
  • old possum  (05.11.15 21:48:44)
ıslak mendil muhabbeti var evet yoksa da tuvalet kağıdını ıslatıyordum ben falan ama halen neden taharet musluğunu koymadıklarını anlayamadım. Çok acayip farklı bir tesisat mı gerektiriyor nedir, koy isteyen kullansın istemeyen kullanmasın arkadaş.

  • rodriguez2  (05.11.15 22:04:08)
Simdi bu duyuru başka bir soru aklima getirdi;
Taharet muslugu kullaninca elimizi boka bulastirmak zorunda oldugumuzu dusuneniniz var mi gerçekten?

  • stavro  (06.11.15 15:26:40)
  • eeb  (06.11.15 15:51:55 ~ 16:06:09)
Bir Avrupalının Standart Düzeni ;
-Sabah uyanış (kaka yapma faslı /gazete , dergi)
-Duş
-iş güç okul ne varsa artık
-Akşam geliş / Duş artı varsa kakalık vakti,
Uyuma.
Gayet temiz lan işte.

P.s: 5 ayrı kadında yaptığım tespit sonucu yazıyorum.
Saygılar
  • kahramanikarus  (06.11.15 15:58:30)
6 yıldır hollandada yaşayan arkadaşım da @kahramanikarus'un düzeninde gidiyor. Sabah kaka+duş, öteki sabaha kadar idare ediyor onu.

  • harzem  (06.11.15 19:09:27)