[]

leke falanı

merhaba

Kesme tahtasının üstüne Bulaşıkları bırakmış arkadasım bardak lekesi olmuş. Bu nasıl geçer? Ne ile silmem gerekiyor?


 
arkadaşınızı yıkayın isterseniz? yıkanınca bardak lekesi kalmaz arkadaşınızda:)

Eğer leke olan kesme tahtasıysa ve gerçek tahtaysa bol su ile ve deterjanla yıkayın. zaten bir süre sonra çiziklere domates suyu falan dolunca heryeri leke olacağı için hiç görünmez.

ancak adı tahta kendisi plastik olanlardansa, öncelikli tavsiyem atın gitsin. yok atmam diyorsanız da klorak (hipo, çamaşır suyu adıyla da geçer) yıkayabilirsiniz. tabi yine deterjan ve bol su ile durulamayı unutmayın.
  • şapşiko  (07.11.15 01:07:28) 
çamaşır suyu. döküp, biraz beklettikten sonra sürterseniz geçer birçok leke.


  • offred  (07.11.15 12:28:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.