Hava cidden sıcak mı ben mi anormalim?

İstanbul için söylüyorum tabii... İnsanlar mont falan giyiyor ben sweatshirtle kafayı yedim bugün... Bende mi bir anormallik var, havalar nasıl?

anormalsin.
bugün tişört giyen bi iki kişi gördüm. içimden sövdüm onlara.

  • lesmiserables  (06.11.15 00:12:59)
Istanbulu bilmem de ankara baya baya yaz mevsimine donecek neredeyse.

  • floydian  (06.11.15 00:14:11)
bugün önceki günlere göre daha sıcaktı sanki, ama delirecek kadar değil.

  • pamuk helvalar cebe  (06.11.15 00:17:23)
Sıcak, evet.

  • arnold schwarzeneger  (06.11.15 09:03:26)
istanbul bugün net sıcak ya. sabah yüzüme soğuk hava vursun da uyanayım diye yattığım yerden camı açtım, vurmadı. az daha uyuya kalıyordum:(

  • hypervaskulerdondurucu  (06.11.15 09:39:53)
havalar idare eder. gölgede soğuk, güneşte sıcak. kış güneşi işte.
www.youtube.com

ben bugün ne giydim? kot, beyaz gömlek, sarı ince kazak, dışarı çıkarken de kaz tüyü mont.
  • [silinmiş]  (06.11.15 09:54:41)