mini etek boyu

bu
www.gelinlikvitrini.com

ya da

bu
www.fikrikadin.com

tarzda etekler nasıl moda olur ya, en hafif rüzgarda popo gösteren şeyler bunlar bir de bunu tarz olmak için giyiyorlar.

ya bana mı garip geliyor?

extra extra mini değil mi bunlar ya
bi de bunları gögüs altına çekiyorlar popo çizgisinden 1 cm aşağıya iniyo etek boyu

kafamda deli sorular

*insert lynch here*

  • floydian  (02.11.15 21:45:35)
Bana da garip geliyor.üstelik piyasa bunlarla dolu.normal boyda diizn biraz üstü mini etek bulmak imkansız gibi bir şey.bunları kim nerde nasıl giyebiliyor hayret yani.

  • Esinsin  (02.11.15 21:45:49)
Bizim kızlarımız giyince patlıcan gibi oluyor ama bunlara yakışıyor. Güzel yani.

  • angelus  (02.11.15 21:46:12)
Bu resimlerdeki 1.80'lik modeller dikkatini çekereim, dolasıyla 1.60'lık ortalama boya sahip türk kadını giyince otomatikman popo seviyesinde olmuyor ve biraz daha uzun duruyor.

aşırı mini giyene de hiç denk gelmedim, bence bu etekler de çok şirin, moda olması isabet olmuş :3
  • neferkitty  (02.11.15 21:46:15)
etekler net güzel.

  • valkin rockefeller  (02.11.15 21:48:49)
Etek değil de bu şekil elbiseler giyiyor sevgilim, hiç de açılmıyor lan? Nasıl bir rüzgar var sizin memlekette.

"Extra extra mini" değil. Hatta yukarıda olduğu için bana bacağa odaklanmadıkça mini bile gelmiyor. Düz mini diyelim.
  • gunde 3 litre kola icen adam  (02.11.15 21:51:33)
bel-kalça mesafesinin belirli bir standardı olduğu için 180'lik de giyse 160'lık da giyse kısalık anlamında farklı durmuyor öyle pantolon ya da elbise gibi.

ben bu eteklere bayılıyorum, ama rüzgar eser g.tüm görünür diye giymiyorum. evde sevgilime filan giyiyorum. şey yapılabilir, mesela o çiçeklinin altına siyah opak çorap çok yakışır, altına öyle bir çorapla giyilebilir, o zaman açılsa da umursamıyorsun pek zaten çünkü bir şey görünmüyor. üzerine palto giyorsan zaten açılmaz.

giyin kızlar bu eteklerden. ^_^
  • whimsical  (02.11.15 21:54:35)
ben pek sevmiyorum. daha dar olanlar daha iyi. bu tarz giyinenler de hep uyuz gelir bana.

  • [silinmiş]  (02.11.15 21:54:51)
ilk etek çok tanıdık geldi bana cevap :giyen giyiyor

  • limoncello  (02.11.15 21:56:17)
Daha geniş eteklerin bu boyları da var piyasa da hiç mi rüzgar yok. Bi ara işte benim stilim de Ayşenur giymiş bişey işte hem marjinal hem de tarz olayım da külot misali deri bişeyler resmen poposu göründü. Bu tarz mi alla sen dedim

  • indescribable  (02.11.15 21:58:07)
Bunları giyip sokakta dolaşmıyorsun, mekan kapısından arabaya, ordan başka bir yere giriyorsun.
İlk etek çok fenaa...

  • bigbadabum  (02.11.15 22:00:38)
Çorapla (opak) rahat giyilir (dolaşılır) bence, evet. Örnek de buldum:
tr.pinterest.com
  • whimsical  (02.11.15 22:01:12 ~ 22:02:00)
Çok güzel etekler.Gerçi olay etekte değil giyen bayanın ince ve narin bacaklı olmasında.
Kalın bacaklı bayanlara yakışmaz bu tarz etek ama bacakları güzel olan bayanlara 3 level birden atlatır.

  • turkuaz  (02.11.15 22:12:12)
sevgilime giydirmezdim.net

  • dead and broken  (02.11.15 22:37:45)
İlk linkteki arama terimlerinde "1O YAŞINDA MİNİ ETEKLİ KIZLAR RESİMLERİ" kimsenin dikkatini çekmedi mi ya normal mi bu

  • jacque  (03.11.15 00:39:10)
ben giyerim yazın. yazlık yerde, tatilde. istanbul'da pek tercih etmem.

@jacque, nerede çıkıyor ben göremedim?
  • peggy  (03.11.15 00:49:46 ~ 00:50:56)
@jacque
Ohaaa, evet!

"Arama Terimleri:
kısa etek modeleri
kısa etekli kız
1O YAŞINDA MİNİ ETEKLİ KIZLAR RESİMLERİ
kışlık mini etek kombinleri 2013
kışlık mini etek modelleri 2013
şık mini etek kombinleri"

10. fotoda'da "kız cocok mını etek 14" var. Bir de güya bu "gelin" (aile maile) sitesi.
  • whimsical  (03.11.15 00:58:33 ~ 01:00:26)