[]

tek göz kanlanması

sebebi nedir tehlikeli midir nasıl geçer
 
bi çok sebebi olabilir

alerji, konjonktivit ya da lens kullanımı nedeniyle filan. tehlikeli olabileceği durum ağrı ve görmede sorun yaşamanızla başlar. ama yine de ihmal etmek istemezseniz bi doktora görünün.
  • allanpoe  (28.10.15 22:36:46) 
geçen yıl görme gibi problemler yaşamayıp sadece kanlanma olarak başıma gelmişti. eczaneden damla almıştım ama doktora gittiğimde daha etkili bir damla vermişti. birkaç güne geçmişti. düzenli kullanmak gerek bir süre. yoksa ara ara kanlanabiliyor.


  • ruhen hastayim ben  (28.10.15 22:45:40 ~ 22:46:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.