[]

Turkcell Superonline taahhütname

Merhaba millet, fiberden dolayı Turkcell superonline kullanıyorduk ve taahhütlü aboneyiz. Taşındık ve sokakta fiber yok haliyle adsle geçildi. Ne var ki binada telefon altyapısı yok, dışarıdan kablo ile geliyor ve bağlantımız stabil değil sürekli arıza...
Biz fiber için taahhüt verdik telefon altyapısı da düzgün değil. Hazır uydunet varken uydunet kullanmak istiyoruz. Taahhütü iptal ettirmek için geçerli nedenimiz olduğunu düşünüyorum. Başına gelen var mı acaba?
Teşekkürler


 
bunu uydunet için sormuştum, ikemetgah ile gelin, eğer o adreste uydunet yoksa taahütnamenizi para almadan iptal ederiz dediler.

belki superonline içinde böyle bir şey vardır.
  • morcivert  (28.10.15 08:38:47) 
superonline adsl kullanıyordum ve taahütümün bitmesine 3 ay kala internetim durduk yere kesildi. 1 ay sorunu gideremediler, iptal ettirdim. kol gibi cayma bedeli kestiler. davamız hala sürüyor.

yani özetle derim ki sıkı durun.
  • uuth  (28.10.15 08:40:59) 
Dün gece yaptığım görüşmeler sonrası anladım ki binada sorun var. Ev sahibi ile görüşüp sorunu çözmeye çalışacağız.


  • hoot  (28.10.15 12:54:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.