Göz çizdirme operasyonu ile ilgili.

Selam, sorularım şöyle.

Kaç yıl önce bu operasyonu geçirdiniz ve şu anki yorumlarınız neler? Memnun musunuz?

Hangi hastanede gerçekleştirdiniz?

Kaç yaşınızda oldunuz?

''Şu kadar bekle daha iyi bir yöntem geliyor'' denilecek bir durum söz konusu mu?

Teşekkürler şimdiden.

visionsimulations.com

Üstte "SİMULATORS" kısmına git.

Ameliyattan sonra orada gösterilen görüş problemlerinden yaşayacaksın. Kalıcı olarak, hayat boyu. Derecesi hiç öenmsemeyecek kadar çok az da olabilir, çok fazla da.

Senin yaşın kaç? Eğer riskleri göze aldıysan ve olmaya kararlıysan 30 yaşından önce olma. Bu işi yapan doktorlara inanma çoğu yalan söyler. Ticaret bu. Netten araştır ve öğren.
  • zzrex  (27.10.15 00:14:35)
20 yaşındayken Alman Hastanesi'nde oldum. 11 yıl oldu. Gayet memnunum; ama astigmat tamamen iyileşmedi. Pek sıkıntı yaratmıyor yine de.

  • auroraaurora  (27.10.15 00:42:52)
3 sene önce 19 yaşındayken dünya gözde oldum. Memnunum ama 0.50 miyop 0.50 astigmat çıktı yine. Araba kullanırken, sınıfta vs takıyorum mecbur gözlük. Ama numaram çok çok yüksekti benim, her türlü memnunum yani, biraz daha beklemeliydim sadece. Artmasının tam durması gerekiyor.

Daha iyi yöntem çıkar mı çıktı mı bilmiyorum, intralase lasik dedikleri yöntemle olmuştum ben.
  • babamasoliimbananickaldirsin  (27.10.15 17:07:20)