kiralık aşk, kiraz mevsimi, çilek kokusu gibi diziler

böyle bi dizi formatı var mı yoksa bizim ülkeye mi özel. 2 kişinin aşkından sarılıp öpşmesinden mal mal muhabbetlerinden dizi mi olur. diğer oyunculara da yazık hepsi figüran gibi esas oğlanla esas kız dışında. ülkedeki porno sektörü eksiğinin bir ürünü müdür yoksa bu tip bir amerikan dizisi var mıdır.

Mike And Molly var.

  • allanpoe  (25.10.15 18:22:40)
kiralık aşktaki hatuna erkek ya da biseksüel olsam aşık olurdum, bunu belirterek diziye 15 saniyeden fazla tahammül edemediğimi söyleyeyim ama etrafımdaki kız güruhu bayılıyor. Sanıyorum aynı kız güruhu kore dizilerine de bayılıyor ve galiba o diziler de bunlar gibi. Eski hint filmleri de danslar hariç böyleydi.

  • niye ama  (25.10.15 18:36:55)
@allanpoe mike and mollye biraz baktım ama öpüşmüyolar anladığım kadarıyla ve kız tarafı hiçbirşeyden anlamayan erkek olmadan bir hiç olan korunmaya muhtaç bir gerizekalı rolünde değil.

  • her gece aç  (28.10.15 00:35:48)