Doctor Who

8.sezon finalini izlemeyenler için spoiler içerir

---------------------------
Yeni sezona başlamadan önce, en son neler oldu diye hatırlatma amacıyla hızlı hızlı birkaç bölüm izledimde, 8.sezon 12.bölüm (sezon finali) bizim doc. tam master'ı öldürecekken arkadan bir tane siber önce davranıyor ve doktor'un cinayet işlemesine engel oluyordu. O kim? Tanıdık biri muhtemelen ama hatırlayamadım, doktor'un arkadaşı olup ölen kim vardı ki?

Tam hatırlamasam da claranın erkek arkadaşıydı.

  • member of illuminati  (21.10.15 21:53:16)
Doğrudur, Claranın erkek arkadaşıydı.

  • opium  (21.10.15 21:55:20)
Claranın erkek arkadaşı danny pink+1

  • ekaterina  (21.10.15 21:55:45)
(bkz: danny pink)

  • omer haybo  (21.10.15 21:56:16)
danny geri kalan tüm siberlerle birlikte göğe yükselip kendini patlatmıştı. onun olmasına ihtimal vermedim ben o yüzden :/ birde yükselirken kaskı kafasında yoktu, bunun yüzü kapalıydı.

  • air  (21.10.15 21:58:15)
arkadaş hiç kimse de sonunda doktorun dünyanın en karanlık saatinde başka nerede olacaktın demesine ve asker selamı vermesine takılmamış,eski seriden doktor'un önceki yoldaşlarından birisiydi albay alistair gordon lethbridge-stewart, matris sayesinde cyberman olarak geri dönmüş,kendi kişiliğini de koruyordu,unitîn başında ki sarışın kadının babası oluyor ayrıca...
tardis.wikia.com

  • sealth  (21.10.15 23:20:54)