aras kargo şikayet

şimdi bunların mesul olduğu sıkıntılı bir durum var. çağrı merkezini arıyorum 'evet haklısınız kaydınızı alalım şöyle böyle' diyorlar, ama çözülmedi 4 gündür. sitelerinden ulaşmaya çalıştım 'bize ulaşın' sekmesi çalışmıyor. şikayet için mail adresleri vs. yok. öyle bir kanal kullanayım ki yetkili kişilere sesimi duyurayım istiyorum. bimer etkisi gibi bi etki yapsın. çünkü %100 onlar suçlu, yetkili biri duysa anında çözecek problemi. zaten basit de bir şey. ama duyuramadım sesimi. yol gösteren olur mu?

şikayet var.com'a yazmayı denediniz mi? bi çok kez o kanaldan yardımcı olmuşlardı bana

  • allanpoe  (21.10.15 18:51:53)
valla aras kargo kadar nalet olanı azdır
çok şikayet vs yapıldı ama adamlar tınlamıyorlar.

  • basond  (21.10.15 18:51:59)
Ben bize ulaşına yazdım aralar hemen. Sonra da mail attılar şu adresten

musteri.iliskileri@araskargo.com.tr
  • supergirl  (21.10.15 19:06:49)
@super

bize ulaşın sekmesinden mesaj gönderilemiyor diyor. canlı destek ve sitedeki telefon numarası ise sadece şikayet kaydı oluşturmaya yarıyor. 'size dönüş yapılacak' diyorlar hep, 3 gündür 5 defa denedim dönüş yapan yok. yarın 4. gün olacak. mail adresini deneyeyim bi de teşekkür ederim.
  • icim urperiyor  (21.10.15 19:24:11)
@allanp

eğer problemi düzgün şekilde hallederlerse sosyal medyada duyurmak istemiyorum. silsileyi bozmamak adına kendi mail adreslerine yazdım. yine ilgilenen olmazsa, mümkün olan tüm kanallardan sosyal medya aracılığıyla kamuoyunu haberdar edicem.
  • icim urperiyor  (21.10.15 19:40:27)
aras kargo kadar dandik bir kurum olamaz. hem benim hem de çevremdekilerin birçok kötü tecrübesi var.

şikayet vs işe yaramıyor o yüzden müşteri hizmetlerinin size dönmesini boşuna beklemeyin, muhtemelen 125827615981 şikayet içinde sizinkine gelmeleri 100 yılı bulur. varsa imkanınız sosyal medyadan yardırın.

daha önce bir rezalet başlığına şöyle yazmıştım
eksisozluk.com
  • azizakin  (21.10.15 20:25:12 ~ 20:25:44)