Nasıl telefon alıyorsunuz?

Duyurunun güzel insanları malum cep telefonlarına taksit yapılmıyor, şimdi almak istediğim telefon Note 5 ben bunu nakit alamam, nasıl yapıcam?

o şekil almıyorum işte. beğendiğim bi telefon olursa para biriktiriyorum ve telefonun olması gereken fiyatını düşünüyorum o fiyata inince alıyorum. paralel ithalat tercih ediyorum.

diyelim ki acil almam lazım. kaç para verebileceksem ona göre araştırma yapıp o paraya alabileceğim en iyi cihazı almaya çalışıyorum.
  • ergenpezeveng  (19.10.15 17:11:16)
Bu arada sen telefon dediğin için telefon dedim yoksa her şeyi böyle alıyorum. elimdeki telefon da 3 4 yıllık telefon.

  • ergenpezeveng  (19.10.15 17:12:21)
kredi çekiyorsun. mağazaların anlaşmalı bankaları oluyor.

teknosa -> ing
vatan -> odea
hepsiburada -> denizbank
  • inheritance  (19.10.15 17:14:27)
para biriktirerek alabilirsin. böylece taksit taksit almış gibi olursun. ben öyle yaptım.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (19.10.15 17:19:45)
senetle alışveriş yapılan yerel mağazalar var. benim hayatta işim olmaz gerçi.

  • sir gawain  (19.10.15 17:32:41)
mevcut telefonu en az 5 sene kullanmak ve bu sürede kenara 50-100 neyse telefon için para atmak.

mesela 2007 de iphone 1 almıştım, sonra 2013 de iphone 5 aldım. tabi telefonunu biraz dikkatli kullanmak gerek.

edit: fakirliğin gözü körolsun. :)
  • morcivert  (19.10.15 18:03:54 ~ 18:05:16)
Vodafone telefon cikardi. 800 tl galiba. İnceleyin bence

  • EasyTiger  (19.10.15 18:58:27)
2000tl tak diye basmak istemedigim icin almiyorum ben telefon. Kredi cekip de 200tl fazladan odemek de istemiyorum.

  • stavro  (19.10.15 19:16:33)